MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Ostatní z kategorie knihy

Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788081110467

Anotace: Příběh hlavních hrdinů – Lenky a Michala – je vystavený na obrazech z manželského života. Dny všední se prolínají s těmi hezčími a hřejivějšími a s nimi se proměňují i proagonisté, kteří se brali velmi mladí, plní snů a ideálů, z nichž však postupně museli slevovat, přizpůsobovat se jeden druhému, dětem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239

Filtrovat: i

Srovnání cen Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Čerstvá hodnocení Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

  • 5

Uraka87, 25. listopadu 2015

Ještě jsem takovýto druh žánru nečetla a každý večer jsem nedočkavě čekala, jak to bude pokračovat dál. Bude tam zase něco z mého života? Bude tam zase mé zpodobnění, najdu se zase?. Nádhera. Opravdu každá z nás tam najde kus sebe, svého života, svých trápení, pocitů a odpovědí na život sám.


Specifikace Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 350 Kč

Příběh hlavních hrdinů – Lenky a Michala – je vystavený na obrazech z manželského života. Dny všední se prolínají s těmi hezčími a hřejivějšími a s nimi se proměňují i proagonisté, kteří se brali velmi mladí, plní snů a ideálů, z nichž však postupně .. ... a dál?

Produkt Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Táňa Keleová-Vasilková: Já a on - parametry

Název produktu: Táňa Keleová-Vasilková: Já a on
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 350 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Příběh hlavních hrdinů – Lenky a Michala – je vystavený na obrazech z manželského života. Dny všední se prolínají s těmi hezčími a hřejivějšími a s nimi se proměňují i proagonisté, kteří se brali velmi mladí, plní snů a ideálů, z nichž však postupně museli slevovat, přizpůsobovat se jeden druhému, dětem okolnostem… Lenka s Michalem v průběhu času poznávají, že jen láska nestačí, a pokud chtějí spolu zůstat a vést šťastný život, musí se to naučit. I za cenu ústupků, kompromisů a zřeknutí se vlastních přání a tužeb. Vždyť láska za to stojí… Máme i další romány slovenské autorky Táni Keleové-Vasilkové, některé z nich dokonce ve slovenském originále pro originální čtenářský zážitek. Nechcete se na ně mrknout? Seznam knih této autorky najdete po kliknutí zde.


Recenze Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

Uraka87, 25. listopadu 2015Ještě jsem takovýto druh žánru nečetla a každý večer jsem nedočkavě čekala, jak to bude pokračovat dál. Bude tam zase něco z mého života? Bude tam zase mé zpodobnění, najdu se zase?. Nádhera. Opravdu každá z nás tam najde kus sebe, svého života, svých trápení, pocitů a odpovědí na život sám.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Táňa Keleová-Vasilková: Já a on

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.