MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

Knihy pro děti a mládež

Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074492198

Death Note Zápisník smrti je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata. Jedná se o mystický thriller hitchcockovského ražení. Napětí, vraždy a souboj mozků. Na jedné straně geniální detektiv – na druhé nelítostný vrah. Příběh sleduje středoškolského studenta, Raita Yagamiho, který najde ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9085
skladem

Jaké má kniha
Death Note - Zápisník s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

Nejlevnější nabídky

Specifikace Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 164 Kč

Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře. Používání zápisníku se řídí celou řadou přesně stanovených pravidel a zabíjet s jeho pomocí může pouze jeho právoplatný majitel. Nikde se však nepíše, že by se majitelem zápisníku nemohl stát člověk... A tak se jednoho dne jeden z těchto zápisníků dostane do rukou chlapce jménem Light Jagami, mimořádně inteligentního a nadaného mladíka, » ... a dál?

Produkt Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1 - parametry

Název produktu: Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Death Note Zápisník smrti je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata. Jedná se o mystický thriller hitchcockovského ražení. Napětí, vraždy a souboj mozků. Na jedné straně geniální detektiv – na druhé nelítostný vrah. Příběh sleduje středoškolského studenta, Raita Yagamiho, který najde tajemný zápisník s nadpřirozenou mocí. Tento deník původně patřil šinigami (bohu smrti), Ryukovi, který jej záměrně upustil do světa lidí. Majitel zápisníku je schopen zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a tvář. Raito se rozhodne očistit svět od zla a stvořit nový svět ve kterém bude vládcem, proto začne zabíjet zločince a potírat veškerou kriminalitu. Jeho činnosti si však brzo všimne policie a s ní i světoznámý detektiv, přezdívaný L. Death Note 1 - Zápisník smrti - Cugumi Óba, Takeši Obata od authora Cugumi Óba, Takeši Obata a nakladatelství v kategorii Komiksy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Death Note: Zápisník smrti - Óba Cugumi, Obata Takeši Death Note: Zápisník smrti Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře. Používání zápisníku se řídí celou řadou přesně stanovených pravidel a zabíjet s jeho pomocí může pouze jeho právoplatný majitel. Nikde se však nepíše, že by se majitelem zápisníku nemohl stát člověk... A tak se jednoho dne jeden z těchto zápisníků dostane do rukou chlapce jménem Light Jagami, mimořádně inteligentního a nadaného mladíka, který se pod vlivem svého otce, policejního náčelníka, připravuje na dráhu kriminalisty. Nalezený zápisník mu poskytne velmi lákavou zkratku k samozvané spravedlnosti. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | Manga od Crew naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Takeshi Obata, Tsugumi Ohba: Death Note - Zápisník smrti 1

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.