Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tajemství spolupráce v týmech

Učebnice/Odborná literatura

Tajemství spolupráce v týmech

Hodnocení: 1x
  • 4

Tajemství spolupráce v týmech – Action Learning - praktický management - Viktor Bosák, Tomáš Bujna, Michal Henych, Sláva Kubátová, David Müller. Vzhledem k povaze „komplexních“ problémů, které dnes musí řešit, potřebují manažeři specifickou sadu interpersonálních dovedností. Na základě svých zkušeností i zkušeností ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství spolupráce v ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tajemství spolupráce v týmech koupíte i tady

Specifikace Tajemství spolupráce v týmech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

Vzhledem k povaze „komplexních“ problémů, které dnes musí řešit, potřebují manažeři specifickou sadu interpersonálních dovedností. Na základě svých zkušeností i zkušeností jejich studentů-manažerů for ... a dál?

Produkt Tajemství spolupráce v týmech

Tajemství spolupráce v týmech - parametry

Název produktu: Tajemství spolupráce v týmech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tajemství spolupráce v týmech – Action Learning - praktický management - Viktor Bosák, Tomáš Bujna, Michal Henych, Sláva Kubátová, David Müller. Vzhledem k povaze „komplexních“ problémů, které dnes musí řešit, potřebují manažeři specifickou sadu interpersonálních dovedností. Na základě svých zkušeností i zkušeností jejich studentů-manažerů formulují autoři klíčové dovednosti, které si manažeři musí osvojit v zájmu úspěšné spolupráce s jejich kolegy i ostatními zájmovými skupinami. Vychází v edici Action Learning – praktický management. V dnešní rychlé a nepřehledné době se od organizací žádá stále větší schopnost rychle se přizpůsobovat měnícímu se prostředí. V takové situaci ztrácejí na účinnosti pevné a jasně členěné organizační struktury minulosti, které byly většinou navázány na stejně pevné mocenské hierarchie – oba tyto principy totiž brání flexibilitě, učení a rychlým adaptacím. V organizacích však tato změna znamená, že se postupně ztrácejí pevné orientační body a jasná pravidla, co je třeba dělat a co se dělat nesmí. Manažeři i výkonní pracovníci se tedy musí s mnohými situacemi nějak vyrovnat sami. Významnými kompetencemi, které jim v těchto situacích mohou pomoci, jsou interpersonální dovednosti, tedy schopnosti si účinně poradit s každodenními potřebami komunikovat a spolupracovat s jinými lidmi ať už uvnitř nebo vně organizace. Míra zvládnutí těchto dovedností je přímo úměrná úspěšnosti, s jakou se podaří zvládat lidské interakce a vykřesat z nich co možná nejlepší výkony. Velmi podstatnou částí této knihy – a vlastně jejím obsahovým vyvrcholením – je týmová spolupráce a možnosti řízení jejího výkonu. Většina problémů, které je dnes třeba řešit, jsou problémy komplexní a dosud nepopsané, a proto se týmová struktura stává velice potřebným způsobem organizování lidí. Současně je vedení týmů složitým a náročným úkolem. Kniha popisuje možnosti, jak s týmy pracovat, zlepšovat je a dovést jejich výkony k potřebné součinnosti zaměřené na společný cíl. Mnohé situace, které autoři popisují, sami zažili nebo měli možnost pozorovat v reálných podmínkách. Čtenářům snad tato zkušenost pomůže odhalit některá tajemství, která se skrývají ve složitých pavučinách lidských vztahů a spolupráce. Tajemství spolupráce v týmech – Action Learning - praktický management - Viktor Bosák, Tomáš Bujna, Michal Henych, Sláva Kubátová, David Müller od nakladatelství Management Press v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.