Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Učebnice/Odborná literatura

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, s uvedením úprav pro rok 2014, vztahující se k základu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Publikace: Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, s uvedením úprav pro rok 2014, vztahující se k základu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při použití nové terminologie a k daňovému zvýhodnění na dítě. Praktické návodné tabulky Publikace dále obsahuje tabulky pro výpočet celoroční daňové povinnosti za rok 2014, tabulky pro výpočet měsíčních daňových záloh v roce » ... a dál?

Produkt Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - parametry

Název produktu: Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, s uvedením úprav pro rok 2014, vztahující se k základu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při použití nové terminologie a k daňovému zvýhodnění na dítě. Praktické návodné tabulky. Publikace dále obsahuje tabulky pro výpočet celoroční daňové povinnosti za rok 2014, tabulky pro výpočet měsíčních daňových záloh v roce 2014, orientační měsíční tabulky pro výpočet solidárního zvýšení daně u zálohy a tabulky pro výpočet srážkové daně v případě dohod o provedení práce u zaměstnavatele bez prohlášení poplatníka, která se nově použijeaž do úhrnu 10 000 Kč měsíčně.Pro výpočet srážkové daně a stanovení hrubé odměny z čistého příjmu právě u dohod o provedení práce pomocí tzv. brutace je v pomocné tabulce nově promítnuto navýšení do 8 500 Kč čistých měsíčně odpovídajících 10 000 Kč hrubých. Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz ANAG 2014Kniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.