Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Učebnice/Odborná literatura

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, s uvedením úprav pro rok 2014, vztahující se k základu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Publikace: Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona o daních z příjmů, s uvedením úprav pro rok 2014, vztahující se k základu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při použití nové terminologie a k daňovému zvýhodnění na dítě. Praktické návodné tabulky Publikace dále obsahuje tabulky pro výpočet celoroční daňové povinnosti za rok 2014, tabulky pro výpočet měsíčních daňových záloh v roce » ... a dál?

Produkt Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - parametry

Název produktu: Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag. Praktická příručka obsahuje vybraná ustanovení zákona odaních zpříjmů, suvedením úprav pro rok 2014, vztahující se kzákladu daně, daňové sazbě, ročním nezdanitelným částem základu daně, slevám na dani při použití nové terminologie ak daňovému zvýhodnění na dítě. Praktické návodné tabulky. Publikace dále obsahuje tabulky pro výpočet celoroční daňové povinnosti za rok 2014, tabulky pro výpočet měsíčních daňových záloh vroce 2014, orientační měsíční tabulky pro výpočet solidárního zvýšení daně uzálohy atabulky pro výpočet srážkové daně vpřípadě dohod oprovedení práce uzaměstnavatele bez prohlášení poplatníka, která se nově použijeaž do úhrnu 10 000 Kč měsíčně.Pro výpočet srážkové daně astanovení hrubé odměny zčistého příjmu právě udohod oprovedení práce pomocí tzv. brutace je vpomocné tabulce nově promítnuto navýšení do 8 500 Kč čistých měsíčně odpovídajících 10 000 Kč hrubých. Tabulky daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti 2014 - Anag od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz ANAG 2014Kniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.