MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Srovnání cen Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

Knihy

Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788027505753

Kdo tančí s vodou - Ta-Nehisi Coates Jedinečné vyobrazení světa otroctví a příběh o nejstarším americkém boji — boji za svobodu. Mladý Hiram Walker se narodil jako otrok. Když majitel plantáže prodal jeho matku, Hiram na ni ztratil veškeré vzpomínky — získal však tajemné nadání, které mu jednoho dne zachrání život. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9085
skladem

Jaké má kniha
Kdo tančí s vodou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

Specifikace Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 288 Kč

Jedinečné vyobrazení světa otroctví a příběh o nejstarším americkém boji - boji za svobodu. Mladý Hiram Walker se narodil jako otrok. Když majitel plantáže prodal jeho matku, Hiram na ni ztratil veškeré vzpomínky — získal však tajemné nadání, které mu jednoho dne zachrání život. Setkání se smrtí v Hiramovi probudí naléhavou touhu utéct z plantáže, tedy z jediného domova, který kdy měl. Tak začíná nečekaná cesta, která vede Hirama z kdysi hrdých, ale nyní již skomírajících virginských plantáží přes setkání se členy » ... a dál?

Produkt Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou - parametry

Název produktu: Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 288 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kdo tančí s vodou - Ta-Nehisi Coates Jedinečné vyobrazení světa otroctví a příběh o nejstarším americkém boji — boji za svobodu. Mladý Hiram Walker se narodil jako otrok. Když majitel plantáže prodal jeho matku, Hiram na ni ztratil veškeré vzpomínky — získal však tajemné nadání, které mu jednoho dne zachrání život. Setkání se smrtí v Hiramovi probudí naléhavou touhu utéct z plantáže, tedy z jediného domova, který kdy měl. Tak začíná nečekaná cesta, která vede Hirama z kdysi hrdých, ale nyní již skomírajících virginských plantáží přes setkání se členy radikální podzemní organizace až k utopistickým hnutím na Severu. Ačkoli se zapojí do podzemní války mezi otroky a otrokáři, neustává ani ve svém vlastním boji — stále se touží vrátit na Jih a dostat odtamtud i své nejbližší. Aby to dokázal, musí nejprve ovládnout svůj tajemný dar a rozpomenout se na příběh své největší ztráty. z kategorie Knihy | Historická literatura | Historické romány od Host naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Ta-Nehisi Coates: Kdo tančí s vodou

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.