Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sylvie Overnoy, Florence Ollivet-Courtois: Slon v mé čekárně

Próza - beletrie

Sylvie Overnoy, Florence Ollivet-Courtois: Slon v mé čekárně cena od 0 Kč

Sylvie Overnoy, Florence Ollivet-Courtois: Slon v mé čekárně

Hodnocení: 1x
  • 4

Slon v mé čekárně – Příhody veterinářky s divokými zvířaty - Florence Ollivet- Courtois, Sylvie Overnoy. Slon se nemůže postavit na nohy? Lvice uprchly? Orel začal kulhat? Gepard vypadá nějak divně? V takovém případě je třeba zavolat Florence, protože je jediná veterinářka ve Francii, která se věnuje výhradně volně ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Sylvie Overnoy, Florence Ollivet-Courtois: Slon v mé čekárně - parametry

Název produktu: Sylvie Overnoy, Florence Ollivet-Courtois: Slon v mé čekárně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slon v mé čekárně – Příhody veterinářky s divokými zvířaty - Florence Ollivet- Courtois, Sylvie Overnoy. Slon se nemůže postavit na nohy? Lvice uprchly? Orel začal kulhat? Gepard vypadá nějak divně? V takovém případě je třeba zavolat Florence, protože je jediná veterinářka ve Francii, která se věnuje výhradně volně žijícím zvířatům a zvířatům v zoologických zahradách. Mimo jiné vytvořila neotřelý postup pro odebrání krve čtyřsetkilovému lachtanovi, přesvědčila diabetickou šimpanzici, aby si každé ráno vzala inzulín, a novorozenému slůněti pomohla udělat první krůčky. Florence se musí dokázat zhostit i takových úkolů jako přestěhovat nosorožce nebo si zahrát na doktora House, když je třeba odhalit příčinu oteklých pacek pandy červené nebo vyřešit jinou lékařskou záhadu, již skýtá divoká fauna. Její příběhy jsou strhujícím vyprávěním o vztahu člověka a divokých zvířat. Slon v mé čekárně – Příhody veterinářky s divokými zvířaty - Florence Ollivet- Courtois, Sylvie Overnoy od nakladatelství Garamond s. r. o. v kategorii Afrika | Cestopisy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Slon v mé čekárně - Příhody veterinářky v Africe - Florence Ollivet- Courtois , Sylvie Overnoy. Slon se nemůže postavit na nohy? Lvice uprchly? Orel začal kulhat?

Gepard vypadá nějak divně?

Zpozoruje-li někdo něco podobného, vždy telefonuje Florence, která

je jedinou nezávislou vetenirářkou operující na obrovské ploše v

africké buši u divokých zvířat i v rezervacích.

Občas si musí zahrát na vševědoucího Dr. House, aby vyřešila

záhadu, proč má panda rudá oteklé ruce, nebo přesvědčit šimpanze,

aby každý den bral svoji dávku inzulínu.

Neobyčejný zážitek z vyprávění o vztahu zvířat a lidí. Publikace: Slon v mé čekárně - Příhody veterinářky v Africe - Florence Ollivet- Courtois , Sylvie Overnoy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.