Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sylvia Löhken: Introverti a extroverti

Knihy naučná literatura

Sylvia Löhken: Introverti a extroverti

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak spolu vycházet a vzájemně se doplňovat. Jste extrovert, introvert, nebo se cítíte "někde mezi" – jako centrovert? Co introverti a extroverti potřebují, co jim jde, a kde by se naopak měli mít na pozoru? Jak extrovertní a introvertní vlastnosti ovlivňují naše myšlení, emoce a jednání? Jak lze silné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Introverti a extroverti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sylvia Löhken: Introverti a extroverti koupíte i tady

Specifikace Sylvia Löhken: Introverti a extroverti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Jak může extroverty obohatit život a spolupráce s introverty, a naopak? Jak si vzájemně porozumět? Může mít introvert harmonické partnerství s extrovertem? Jakou mají výhodu smíšené týmy? Co znamená, ... a dál?

Produkt Sylvia Löhken: Introverti a extroverti

Sylvia Löhken: Introverti a extroverti - parametry

Název produktu: Sylvia Löhken: Introverti a extroverti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 154 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak spolu vycházet a vzájemně se doplňovat. Jste extrovert, introvert, nebo se cítíte "někde mezi" – jako centrovert? Co introverti a extroverti potřebují, co jim jde, a kde by se naopak měli mít na pozoru? Jak extrovertní a introvertní vlastnosti ovlivňují naše myšlení, emoce a jednání? Jak lze silné stránky introvertů a extrovertů využít při vedení lidí a prodeji? Jak jsou na tom introverti a extroverti ve stresových situacích? Jak dělat věci v souladu se svým typem osobnosti - například při sportu nebo učení? Jak mohou lidé s odlišnými vlastnostmi nejlépe spolupracovat a všichni z toho profitovat?   Na tyto a řadu dalších otázek vám odpoví čtivá a zajímavá knížka, určená všem introvertům, extrovertům a také centrovertům. Dozvíte se v ní, jak žít podle vlastního založení, jak využívat svých silných stránek a nebát se slabých. Na řadě příkladů uvidíte, jak introverti a extroverti přistupují k sobě samým a k jiným lidem, a lépe jim porozumíte. Poznáte, že vzájemná spolupráce odlišných osobností je obohacující a přínosná pro obě strany a že je možné dosáhnout stejně dobrých výsledků různými cestami. Pochopíte, kolik se toho můžeme od sebe navzájem naučit a kolik můžeme společně dokázat. V závěru knihy pak najdete test, v němž zjistíte, nakolik jste osobností introvertní, nebo extrovertní. Obsah: O autorce 7 Poděkování 9 Předmluva Anne M. Schüllerová 11 Hans-Uwe L. Köhler 13 Úvod 15 Osobnost. Kde se bere. Co ji utváří. Co znamená rozdílnost. 18   ČÁST PRVNÍ: INTROVERTI – EXTROVERTI – CENTROVERTI   1. Introverze a extroverze: Fakta a mýty 27  Introverti a extroverti: Biologické rozdíly 29  Jiné přednosti, jiné překážky 37  Mýtus 1: Extroverti jsou sociálně přístupnější než introverti 68  Mýtus 2: Introverti se neumějí tak dobře prosadit jako extroverti 69  Mýtus 3: Introverti a extroverti se k sobě prostě nehodí 69  Mýtus 4: Extrovertem či introvertem jsme podle situace 70  To nejdůležitější v kostce 73  Exkurz: Kapitola jen pro centroverty (konečně!) 74   2. Od „já“ k „my“: Jak nás formuje společnost 80  I pro introverty: Tlupa jako princip 81  Dozrávání v introverta či extroverta 83  Společnost 2.0: Sociální média z perspektivy introvertů a extrovertů 89  Introverti a extroverti: Společně jinak 93  To nejdůležitější v kostce 109   3. Život nepostrádající smysl: Jak žít podle svého založení v cizích revírech 111  Smysl: Rozhodnout se, co je podstatné 112  Vlastní koutek – na opačné straně komfortní zóny 114  Extrovert v revíru introvertů 118  Introvert v revíru extrovertů 124  To nejdůležitější v kostce 132   ČÁST DRUHÁ: ROZDÍLY MEZI INTROVERTY A EXTROVERTY V PRAXI   4. Jak dosáhnout téhož – ale po svém! 135  Cíl 1: Pohyb 137  Cíl 2: Učení 145  To nejdůležitější v kostce 155   5. Vedení 156  Introvertní manažer a extrovertní ředitelka 158  Čtyři velké úkoly vedoucího pracovníka při komunikaci 162  Úkol 1: Vyrovnat se s rozmanitostí 164  Úkol 2: Elektronická komunikace 168  Úkol 3: Motivovat ty nejlepší – a také ostatní 172  Úkol 4: Poskytnutí jisto


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.