MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sylvia Day: Nezkrotná

Próza - beletrie

Sylvia Day: Nezkrotná cena od 0 Kč

Sylvia Day: Nezkrotná

Hodnocení: 1x
  • 4

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Sylvia Day: Nezkrotná - parametry

Název produktu: Sylvia Day: Nezkrotná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jiskří to mezi nimi stále víc…

Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc.

… Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…  

 

SYLVIA DAY je autorka bestsellerů, které se umístily na prvním místě žebříčku New York Times, i autorka mezinárodních bestsellerů č. 1. Napsala desítky oceněných románů, které se prodávají ve čtyřiceti zemích na celém světě. Její knihy se ocitly na prvním místě žebříčku bestsellerů ve dvaceti zemích, oblíbili si ji čtenáři různých žánrů a je vydávána v milionech výtisků. Byla nominována na cenu Goodreads Choice Award pro nejlepší autorku a její práce byla oceněna v soutěži Amazonu jako Nejlepší romance roku. Vyhrála Cenu recenzentů RT Book Reviewers´Choice a dvakrát byla nominována na prestižní americkou cenu RITA pro autory romantických příběhů. Autorka je prezidentkou asociace Spisovatelé romantických příběhů v Americe, která sdružuje víc než deset tisíc autorů. Mezi její poslední projekty patří smlouva s magazínem Cosmopolitan a nakladatelstvím Harlequin na odstartování projektu edice Cosmo Red Hot Reads v Harlequinu.

Navštivte autorku na www.sylviaday.com, facebook.com/authorsylviaday a na twitter.com/sylday.

 

"Vzrušující četba, při které budete nedočkavě obracet stránky." Glamour 

"Napětím nabitý příběh, který rychle plyne a trefí do černého." Kirkus Reviews

  Autor : Sylvia Day, Nezkrotná je třetím pokračováním série Crossfire Sylvie Day , jež si získala rekordní množství čtenářů. Pojďme se začíst do příběhu Evy a Gideona plného strhujících milostných scén, vášně a nevšední lásky. Kniha Nezkrotná a celá série Crossfire se staly doslova světovým fenoménem a v tomto díle se dozvíme, jak se Eva s Gideonem společně vypořádají se všemi démony minulosti. Budou muset bojovat o svou lásku a také přijmout všechny nevyhnutelné následky, které tak vášnivý vztah může přinést. „Od prvního okamžiku, kdy jsem potkala Gideona Crosse, jsem cítila, že je v něm něco, co potřebuji mít. Něco, čemu nemůžu odolat. Vnímala jsem i jeho poraněnou a ublíženou duši - tak moc podobnou té mé. Dostalo mě to. Potřebovala jsem ho stejně tak nutně, jako jsem potřebovala dýchat. Nikdo neví, jak moc pro mě riskoval. Nikdo neví, jak moc jsem byla v ohrožení, ani jak temný a zoufalý by mohl být stín, který leží na naší minulosti...” „Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a j


Recenze Sylvia Day: Nezkrotná

Péťa89, 25. listopadu 2015super... zase se to četlo úplně samo, ale teda, on ještě není závěr!!! :-) na jednu stranu jsem ráda, jelikož tato série se mi fakt líbí, s Gideonem a Evou prožívám úplně všechno, smích, pláč, strach, smutek, vášeň... ale na druhou stranu, zase čekat na nový díl?! umřu do té doby!!! :-)))

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Sylvia Day: Nezkrotná

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.