Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral

Učebnice/Odborná literatura

Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral

Hodnocení: 1x
  • 4

Jean-Pierre Barral. Veškeré současné i minulé poruchy jsou zaznamenány ve tkáních. To se projevuje změnou teploty určitých míst povrchu těla. Ta často také avizuje jinak předem těžko zjistitelné zdravotní problémy. Naše dlaň dokáže dosti přesně vycítit i malé odchylky teploty lidského těla. Informace získané z těchto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Kniha krok za krokem seznamuje s nácvikem termodetekce a s objektivní interpretací nálezu. Je určena lékařům i laikům. ... a dál?

Produkt Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral

Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral - parametry

Název produktu: Svítání Manuální termodiagnostika - Jean-Pierre Barral
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jean-Pierre Barral. Veškeré současné i minulé poruchy jsou zaznamenány ve tkáních. To se projevuje změnou teploty určitých míst povrchu těla. Ta často také avizuje jinak předem těžko zjistitelné zdravotní problémy. Naše dlaň dokáže dosti přesně vycítit i malé odchylky teploty lidského těla. Informace získané z těchto termálních projekcí jsou daleko spolehlivější nežli slovní informace od pacienta. Kniha krok za krokem seznamuje s nácvikem termodetekce a s objektivní interpretací nálezu. Je určena lékařům i Již Hippokrates, když pokrýval těla pacientů bahnem, zjistil, že na určitých místech bahno vysychá rychleji a že tato místa jsou typická pro určité nemoci. Kniha krok za krokem seznamuje s nácvikem termodetekce a s objektivní interpretací nálezu. Obsah: 1. Úvod 2. Teplo a infračervené spektrum 3. Teplota těla 4. Teplota kůže 5. Termální kontrola a regulace 6. Manuální termodiagnostika 7. Lebka, obličej a krk 8. Hrudník 9. Břicho 10. Pánev 11. Zadní projekce útrob 12. Doslov Dodatek Autor: Barral Jean-Pierre; Při manuální termodiagnostice se ruce nedotýkají kůže pacienta, ale drží se v její blízkosti tak, aby vycítily rozdíly vyzařování tepla z těla. Zjištěné rozdíly pak umožní lokalizovat a interpretovat ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.