Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Světová náboženství – 7 DVD

Knihy naučná literatura

Světová náboženství – 7 DVD

Hodnocení: 1x
  • 4

DVD 1: V první části sedmidílného dokumentárního seriálu o světových náboženstvích nazvané „Náboženství kmenů“ se diváci vydají se známým spisovatelem a katolickým teologem Hansem Küngem do nitra Austrálie a do Afriky – kolébky lidstva. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Světová náboženství – 7 DVD koupíte i tady

Specifikace Světová náboženství – 7 DVD

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

Světová náboženství je komplexně zpracovaný dokumentární film, který Vám odpoví na všechny otázky ohledně světových náboženství - Náboženství kmenù, Čínská náboženství, Buddhismus, Hinduismus, Židovství, Křesťanství a Islám. Dokument vznikl v roce 1999, stopáž má necelých 800 minut a zpracoval ho profesor Hans Küng. ... a dál?

Produkt Světová náboženství – 7 DVD

Světová náboženství – 7 DVD - parametry

Název produktu: Světová náboženství – 7 DVD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

DVD 1: V první části sedmidílného dokumentárního seriálu o světových náboženstvích nazvané „Náboženství kmenů“ se diváci vydají se známým spisovatelem a katolickým teologem Hansem Küngem do nitra Austrálie a do Afriky – kolébky lidstva. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborného poradce Prof. PhDr. Tomáše Halíka, Th.D. (42 min.) DVD 2: Hans Küng zavede v tomto díle diváky do Říše středu, která je v současné době oficiálně „zónou bez náboženství“. Hledání elixíru věčného života ve starověké Číně přineslo řadu objevů v oblasti lékařství a chemie, jež nyní po mnoha staletích triumfálně dobývají západní svět. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborného poradce Mgr. Jakuba Maršálka, Ph.D. (41 min.) DVD 3: S odhadovaným počtem 750 milionů věřících představuje hinduismus třetí největší náboženské společenství na světě. Přesto je v rámci mezináboženského dialogu zmiňován jen zřídka, neboť nemá pevné církevní uspořádání, ani obecně závazné doktríny. Rozmanitosti náboženských tradic i přesvědčení tohoto světa víry, jež přetrvala celá tisíciletí, divákům odhalí známý spisovatel a katolický teolog Hans Küng. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborného poradce PhDr. Dušana Zbavitele, DrSc. (47 min.) DVD 4: Hans Küng přivádí ve čtvrtém díle cyklu Světová náboženství diváky do světa Buddhy, ke Stromu probuzení v Indii i do zenových klášterů v Japonsku. Buddhismus je v současné době čtvrté největší náboženské společenství na světě, které stále láká mnoho nových stoupenců. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborného poradce PhDr. Jiřího Holby, Ph.D. (29 min.) DVD 5: Z hlediska počtu je judaismus poměrně malým náboženstvím s přibližně 13 miliony věřících. Avšak z duchovního hlediska je podle mínění známého spisovatele a katolického teologa Hanse Künga světem moci, v němž se jako v zrcadle odrážejí všechny náboženské problémy dneška i naší doby. Hans Küng se proto vydává po stopách jednoho z nejstarších prorockých náboženství od Spojených států přes Izrael až po Berlín. Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborné poradkyně Mgr. Kateřiny Weberové (94 min.) DVD 6: S cílem odhalit skutečnou podstatu křesťanství Hans Küng přivádí diváky v šestém dílu seriálu nejprve do San Salvadoru, kde v chudinské čtvrti La Chacra nalézá dva základní prvky křesťanství: oslavu víry a oddanost společnosti. Nicméně právě tuto oddanost zaplatil biskup Oskar Romero, ale i mnoho dalších křesťanů v Salvadoru vlastním životem. Je snad největší náboženské společenství světa, čítající takřka dvě miliardy křesťanů, otřásáno vážnou krizí? Pořadem provází: Prof. Hans Küng (spisovatel a katolický teolog) BONUS: Slovo odborného poradce Mgr. Vladimíra Kelnara (38 min.) DVD 7: V sedmé části tohoto dokumentárního seriálu věnovaného světovým náboženstvím se známý spisovatel a katolický t


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.