Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD

Učebnice/Odborná literatura

Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD - Svatava Škodová . Učebnicový soubor Domino - Český jazyk pro malé cizince 1 je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy, zvl. pro 1. ročník ZŠ. Vychází z Evropského portfolia jazyků a je vstupem do osvojování si českého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD koupíte i tady

Specifikace Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 320 Kč

Učebnicový soubor Domino - Český jazyk pro malé cizince 1 je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy, zvl. pro 1. ročník ZŠ. ... a dál?

Produkt Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD

Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD - parametry

Název produktu: Svatava Škodová: Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 320 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD - Svatava Škodová . Učebnicový soubor Domino - Český jazyk pro malé cizince 1 je určený pro výuku jinojazyčných žáků prvního stupně základní školy, zvl. pro 1. ročník ZŠ. Vychází zEvropského portfolia jazyků aje vstupem do osvojování si českého jazyka, který dětem zprostředkovává hravou cestou.   POZOR! Pracovní sešit aučebnice nejsou nedílnou součástí Metodiky! Lze je zakoupit jako samostatné produkty. Soubor zahrnuje barevnou učebnici pro děti, pracovní sešit pro děti, metodickou příručku pro učitele aCD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů aherních aktivit obsažených vučebnici. Je využitelný jak při individuální výuce, tak při skupinovém vyučování. Učebnicový soubor zohledňuje zvláštnosti žáka stojícího na prahu gramotnosti, tedy jednak jeho omezenou, či nulovou znalost čtení apsaní, jednak období názorného myšlení, které se zaměřuje na vnímání konkrétních předmětů nebo jejich obrázků amanipulaci snimi.   Metodická příručka pro tento učebnicový soubor umožňuje výuku češtiny pro malé cizince iučitelům 1. stupně ZŠ neaprobovaným voboru čeština jako cizí jazyk. Příručka podrobným způsobem popisuje, jak využít při výuce učebnici apracovní sešit, detailně informuje učitele ogramatických jevech azpůsobech jejich představení ve výuce, komentuje jednotlivé aktivity vučebnici apracovním sešitě, navrhuje způsoby jejich provázání. Upozorňuje učitele na problematické oblasti gramatické, lexikální, komunikační ifonetické. Dále nabízí hravé aktivity vázané ktématu, lexikální agramatické oblasti, které nejsou podmíněny použitím tištěného materiálu. Veškeré aktivity avýukové postupy jsou popsány pro prezentaci bez zprostředkujícího jazyka. Součástí metodické příručky je CD se zvukovými nahrávkami básniček, dialogů aherních aktivit obsažených vučebnici. Domino Český jazyk pro malé cizince 1. Metodika + CD - Svatava Škodová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.