Suzanne Collins: The Hunger Games - Suzanne Collins
Suzanne Collins: The Hunger Games - Suzanne Collins

Suzanne Collins: The Hunger Games - Suzanne Collins

od 148 Kč
V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o…
Online-antikvariat.cz
Doprava zdarma Skladem
148 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Suzanne Collins: The Hunger Games - Suzanne Collins
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetříte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games – zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska… Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?

Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 02:22:00 Rok natočení: 2012 Titulky CZ: Ano Země: USA Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Anglicky V ruinách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s hlavním městem Kapitol a dvanácti přilehlými kraji V Kapitolu se každý rok koná klání s názvem Hunger Games do kterého musí každý z krajů vyslat jednoho chlapce a jednu dívku Šestnáctiletá Katniss Everdeen se dobrovolně nabídne že ve hře zastoupí svou mladší sestru a musí se spolehnout hlavně na své instinkty jelikož proti ní stojí protivníci kteří se na souboj připravovali celý život Má li se ještě někdy vrátit domů do 12 kraje bude muset v aréně kde spolu soupeří boj o přežití s lidskostí a život s láskou učinit ta nejtěžší rozhodnutí Režie: Gary Ross Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth Bonusy: Zvuk: 5.1 čeština, 5.1 angličtina Titulky: pro neslyšící čeština, čeština First in the ground-breaking HUNGER GAMES trilogy. Set in a dark vision of the near future, a terrifying reality TV show is taking place. Twelve boys and twelve girls are forced to appear in a lve event called The Hunger Games. There is only one rule: kill or be killed. When sixteen-year-old Katniss Everdeen steps forwar to take her younger sister's place in the games, she sees it as a death sentence. But Katniss has been close to death before. Fo her, survival is second nature. Publikace: THE WORLD OF THE HUNGER GAMES. Welcome to Panem, the world of The Hunger Games. This is the definitive, richly illustrated, full-colour guide to all the districts of Panem, all the participants in The Hunger Games, and the life and home of Katniss Everdeen. A must-have for fans of both the Hunger Games novels and the new Hunger Games film. Publikace: THE WORLD OF THE HUNGER GAMES. The Hunger Games (2012) Režie:Gary Ross Hudba:Danny Elfman, James Newton Howard, T-Bone Burnett Hrají:Jennifer Lawrence... Svět se bude dívat.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.