Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Susan Johnson: Tři podoby lásky

Próza - beletrie

Susan Johnson: Tři podoby lásky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Historické příběhy od tří autorek Susan Johnson, Terri Brisbin a Mary Wine Tři povídky, jež se odehrávají v různých dobách a v různém prostředí, spojuje jediné téma láska. Susan Johnson - Jak si přeješ Příběh z Anglie z konce 18. století. Půvabná Felicity Belvoirová je vskutku velmi půvabná dívka – a dosud panna. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.95455
skladem

Jaké má kniha
Tři podoby lásky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Susan Johnson: Tři podoby lásky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 119 Kč

Historické příběhy od tří autorek Susan Johnson, Terri Brisbin a Mary Wine. Tři povídky, jež se odehrávají v různých dobách a v různém prostředí, spojuje jediné téma láska. Susan Johnson - Jak si přeješ Příběh z Anglie z konce 18. století. Půvabná Felicity Belvoirová je vskutku velmi půvabná dívka – a dosud panna. Právě to se stalo důvodem sázky šviháckého hraběte z Albionu. Okouzlující mladý muž, kterému padaly k nohám všechny krásky v Londýně, si totiž umínil, že se stane jejím prvním milencem… » ... a dál?

Produkt Susan Johnson: Tři podoby lásky

Susan Johnson: Tři podoby lásky - parametry

Název produktu: Susan Johnson: Tři podoby lásky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Historické příběhy od tří autorek Susan Johnson, Terri Brisbin a Mary Wine Tři povídky, jež se odehrávají v různých dobách a v různém prostředí, spojuje jediné téma láska. Susan Johnson - Jak si přeješ Příběh z Anglie z konce 18. století. Půvabná Felicity Belvoirová je vskutku velmi půvabná dívka – a dosud panna. Právě to se stalo důvodem sázky šviháckého hraběte z Albionu. Okouzlující mladý muž, kterému padaly k nohám všechny krásky v Londýně, si totiž umínil, že se stane jejím prvním milencem… Terri Brisbin – Bouřlivá láska Poutavý příběh z konce 11. století. V divokých, nehostinných pustinách na jihozápadě Skotska by se jen stěží mohlo podařit přežít ženě, jež byla vypovězena ze společnosti, odvezena na osamělé místo a shozena nahá na chladnou zem. V okamžiku, kdy se vykonavatelé trestu navíc chystají polámat nešťastnici nohy, se však objeví Breac a pod záminkou, že potřebuje otrokyni, ubohou Aigneis vezme pod svou ochranu… Mary Wine – Ukradená nevěsta Příběh ze Skotska z poloviny 16. století. Urostlý a statečný skotský zeman Haydn Monroe potřebuje manželku a zdá se, že sňatek s krásnou Elspeth Leaskovou by byl výhodný nejen pro něho, ale také pro oba klany. Potíž je ovšem v tom, že Elspeth, hrdá a tvrdohlavá dívka s vlastní vůlí, se nehodlá vdát za muže, jehož jí vybral někdo jiný… Tři podoby lásky jsou historické příběhy tří autorek: Susan Johnson, Terri Brisbin a Mary Wine. Tři povídky se odehrávají v různých dobách, každá v jiném prostředí. Jejich společným tématem je láska.   Susan Johnson – Jak si přeješ Příběh z Anglie z konce 18. století Felicity Belvoirová je panna a je to půvabná dívka. Mladý muž, hrabě z Albionu, který byl idolem všech londýnských krásek, se vsadil a umínil si, že se stane jejím prvním milencem. Susan Johnson vyrostla v severní Minnesotě, původně byla uměleckou kurátorkou. Za své knihy dostala několik ocenění. Terri Brisbin – Bouřlivá láska Příběh z konce 11. století V jihozápadním Skotsku se v divokých a nehostinných pustinách podaří přežít ženě, která byla vypovězena ze společnosti. Odvezli ji na osamělé místo a shodili nahou na zem. Ve chvíli, kdy se jí chystají polámat nohy, se objeví Breac. Zachrání nešťastnou Aigneis pod záminkou, že potřebuje otrokyni a vezme ji pod svou ochranu. Terri Brisbin píše romantické příběhy a pracuje v několika organizacích, které sdružují autorky této literatury. Žije v New Jersey. Mary Wine – Ukradená nevěsta Příběh ze Skotska z poloviny 16. století Haydn Monroe, skotský zeman, potřebuje manželku. Jeho sňatek s Elspeth Leaskovou by byl výhodný pro oba klany. Problém je však v tom, že hrdá, krásná a tvrdohlavá Elspeth si nechce vzít za manžela někoho, koho si nevybrala ona sama. Mary Wine je autorkou více než dvaceti románů. Jde především o romantické příběhy.    


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.