Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000

Mapy, atlasy a průvodce

Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000

Hodnocení: 1x
  • 4

Detaily Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje klasické polohopisné a výškopisné prvky, vymezení vojenského výcvikového prostoru s vyznačením zón vstupu základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace: ŠUMAVA - VVP BOLETICE, CHKO BLANENSKÝ LES 1 : 25 000 - Geodézie On Line. Šumava - Vojenský výcvikový prostor Boletice a CHKO Blanský les 1:25 000 Lhenice - Žabovřesky - Křemže - Zlatá Koruna - Český Krumlov - Nová Pec - Pernek - Horní Planá - Hořice na Šumavě - Boletice CHKO Blanský les - CHKO Šumava - NP Šumava - vodní nádrž Lipno I. - Kleť Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25 000, 1. vydání, květen 2013 (zahájení prodeje 27.5.2013), souřadnicová síť WGS 84 Publikace: ŠUMAVA - VVP » ... a dál?

Produkt Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000

Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000 - parametry

Název produktu: Šumava-VVP Boletice CHKO Blanský les 1:25 000
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Detaily Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje klasické polohopisné a výškopisné prvky, vymezení vojenského výcvikového prostoru s vyznačením zón vstupu základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské trasy, sjezdové tratě, lanovky a vleky; jezdecké trasy a samozřejmě zobrazuje pro turisty atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky, muzea a galerie, koupaliště, vybrané restaurace a ubytovací zařízení,... (cykloturistická a turistická mapa) Publikace: ŠUMAVA - VVP BOLETICE, CHKO BLANENSKÝ LES 1 : 25 000 - Geodézie On Line. Šumava - Vojenský výcvikový prostor Boletice a CHKO Blanský les

1:25 000 Lhenice - Žabovřesky - Křemže - Zlatá Koruna - Český

Krumlov - Nová Pec - Pernek - Horní Planá - Hořice na Šumavě -

Boletice CHKO Blanský les - CHKO Šumava - NP Šumava - vodní nádrž

Lipno I. - Kleť Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25

000, 1. vydání, květen 2013 (zahájení prodeje 27.5.2013),

souřadnicová síť WGS 84 Publikace: ŠUMAVA - VVP BOLETICE, CHKO BLANENSKÝ LES 1 : 25 000 - Geodézie On Line.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.