Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Success Pre-Intermediate Students Book

Učebnice/Odborná literatura

Success Pre-Intermediate Students Book

Hodnocení: 1x
 • 4

Success je nová řada učebnic se cvičeními ve zkouškovém formátu, speciálně napsaná pro středoškoláky s věkově cílenými tématy a s multimediálními komponenty. Doporučujeme k přípravě na maturitu a další jazykové zkoušky. 6 úrovní Beginner - Advanced Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Jasná a přehledná struktura, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.78614
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Success Pre-Intermediate Students Book koupíte i tady

Specifikace Success Pre-Intermediate Students Book

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 374 Kč

What do you get when you ask a group of top-class and experienced teachers and teacher trainers to write a course for young adults? Success for students who: * are at their peak of their cognitive dev ... a dál?

Produkt Success Pre-Intermediate Students Book

Success Pre-Intermediate Students Book - parametry

Název produktu: Success Pre-Intermediate Students Book
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 374 Kč
Maximální cena: 471 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Success je nová řada učebnic se cvičeními ve zkouškovém formátu, speciálně napsaná pro středoškoláky s věkově cílenými tématy a s multimediálními komponenty. Doporučujeme k přípravě na maturitu a další jazykové zkoušky. 6 úrovní Beginner - Advanced Hodinová dotace 90-120 hodin/úroveň Jasná a přehledná struktura, systematická příprava na zkoušky Self Assesment Test - testy v maturitních formátech vždy po každé 2. lekci Zajímavá témata odpovídající věku motivují studenty ke komunikaci Work it out a Check it out - efektivní způsob výuky gramatiky Train your brain- interaktivní přístup k výuce dovedností Mind the trap- jak se vyhnout chybám Speak out! - skvělá šance na rozmluvení i slabších studentů Think back! - pravidelná opakování v maturitních typech cvičení Culture shocks - reálie v samostatné sekci Exam strategies - seznámení žáků s typy zkouškových cvičení a rady, co dělat nebo nedělat u zkoušek CD-ROM v každé učebnici (Elementary - Upper Interm.) - aktivity ke každému modulu, testy a přehled gramatiky, slovník s výslovností Software pro interaktivní tabule SUCCESS DIGITAL - 4 úrovně Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate jaké díly použít záleží na střední škole: gymnázia používají pro pokročilé skupiny ze začátku většinou úroveň pre-intermediate a dostanou se až k upper-intermediate, pro začátečnické skupiny většinou úroveň elementary a dostanou se k úrovni intermediate, některá gymnázia ( zejména víceletá) používají v posledním ročníku i úroveň advanced ostatní střední školy většinou začínají s úrovní elementary anebo pre-intermediate k nižší úrovni nové maturity potřebují probrat alespoň úroveň pre-intermediate a k vyšší úrovni alespoň intermediate české komponenty: slovníčky, překlad gramatiky, český pracovní sešit pro úrovně Elementary a Pre-intermediate, podklady pro ŠVP Success is a six-level course for Upper Secondary school students aged 14-20 years, taking learners from zero beginner to an advanced level of English competency. The age range has been fundamental in defining the most important features of this course. Designed for learners who are at a critical point in their education, Success helps them bridge the gap between their school years and adulthood. Success offers:
 • inspiring and up-to-date topics that are relevant to the age group
 • activities that help students both understand (Work it Out) and internalise grammar rules (Check it Out) as well as avoid common mistakes (Mind the Trap)
 • a syllabus that focuses on communication in real-world contexts (Speak Out)
 • clear syllabus supported by exam practice and exam strategies
 • graded programme and regular opportunities for evaluation and self-evaluation
 • Teacher Support
 • variety in the classroom through the use of the different components (Students' Book,
 • but also the video, the CD-ROM, photocopiables and tests)
 • flexibility with photocopiables and the Test Master CD-ROMs
 • wealth of assessment support with the skills-based revision section in th

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.