Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek

Léky na dýchání

Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Držitel registračního rozhodnutí:Boots Healthcare International, Nottingham, Velká Británie. Léčivé látky: Dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, Amylmetacresolum 0,6 mg. Pomocné látky: Kyselina vinná, čištěný med, silice máty peprné, deterpenovaná citronová silice, oranžová žluť, prostý sirup, tekutá glukóza. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82267
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 119 Kč

Co obsahují pastilky Strepsils Pomeranč s Vitaminem C? Jedna pastilka obsahuje: Léčivé látky: Dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, Amylmetacresolum 0,6 mg, Acidum ascorbicum (ve formě Natrii ascorbas) 100,0 mg. Pomocné látky: levomenthol, pomerančové aroma, propylenglykol, oranžová žluť, ponceau 4R, kyselina vinná, tekutá glukosa, prostý sirup. Jak pastilky Strepsils Pomeranč s Vitaminem C působí? Léčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils Pomeranč s Vitaminem C mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující » ... a dál?

Produkt Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek

Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek - parametry

Název produktu: Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Držitel registračního rozhodnutí:Boots Healthcare International, Nottingham, Velká Británie. Léčivé látky: Dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, Amylmetacresolum 0,6 mg. Pomocné látky: Kyselina vinná, čištěný med, silice máty peprné, deterpenovaná citronová silice, oranžová žluť, prostý sirup, tekutá glukóza. Charakteristika : Léčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině. Indikace : Pastilky Strepsils se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní (stomatitis, soor, afty), při zánětech dásní (gingivitis) a jako podpůrná léčba u angíny. Kontraindikace : Pastilky Strepsils neužívejte pokud jste v minulosti měli alergickou reakci na některou složku přípravku. Pacienti s cukrovkou se musí o vhodnosti užívání přípravku poradit se svým lékařem. Přípravek není určen dětem do 5 let, velikost pastilky není vhodná pro malé děti. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem. Nedoporučujeme užívat pastilky během jídla. Davkovani : Pastilky Strepsils jsou určeny dospělým a dětem starším 5 let. Dospělí a děti od 15 let: každé 2-3 hodiny nechte volně rozpustit v ústech 1 pastilku.Užívejte maximálně 6 pastilek během jednoho dne. Děti od 8 do 15 let: užívá se 4krát denně 1 pastilka. Děti od 5 do 7 let: užívá se 3krát denně 1 pastilka. Vzhledem k obsahu cukru by se měli pacienti s cukrovkou o vhodnosti použití přípravku poradit se svým lékařem. Jedna pastilka Strepsils obsahuje přibližně 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy. Při užití podle doporučeného dávkování obsahuje každá dávka 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy.

Pastilky Strepsils nejsou vhodné pro pacienty s vrozenou nesnášenlivostí fruktózy, glukózo-galaktózovým malabsorpčním syndromem (porucha trávení glukózy a galaktózy) nebo nedostatkem sacharázy-isomaltázy (enzym štěpící sacharózu a isomaltózu). Pastilky obsahují azobarviva. Mohou způsobit alergickou reakci včetně záchvatu průduškového astmatu. Alergická reakce je častější u pacientů se známou přecitlivělostí na kyselinu acetylsalicylovou. Přetrvávají-li příznaky onemocnění déle než 5 dní u dospělých nebo déle než 3 dny u dětí nebo vyskytne-li se horečka, je nutné vyhledat lékaře. Přípravky jsou určeny ke krátkodobé léčbě, léčba by neměla trvat déle než 2-3 týdny (při delším užívání může dojít k narušení rovnováhy běžné ústní mikroflory a k nebezpečí přemnožení patogenních mikroorganismů). Přípravek uchovávejte při teplotě do 25 st. C. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Strepsils Pomeranč s Vitaminem C obsahuje léčivé látky s antiseptickými účinky, ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině. Strepsils Pomeranč s Vitaminem C obsahuje léčivé látky s antiseptickými účinky, ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině.

Pastilky Strepsils Pomeranč s Vitaminem C se


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.