Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Strepsils Plus 24 pastilek

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Strepsils Plus 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Strepsils plus se užívá k léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, chrapot, afty, záněty dásní). Pro dospělé a děti od 12 let.Strepsils plus je kombinovaný přípravek. Obsahuje dichlorbenzenmethanol a amylmetakresol, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie, způsobující bolesti v krku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82267

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Strepsils Plus 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Strepsils Plus 24 pastilek

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 125 Kč

Strepsils plus se užívá k léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, chrapot, afty, záněty dásní). Charakteristika: Strepsils plus je kombinovaný přípravek. Obsahuje dichlorbenzenmethanol a amylmetakresol, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie, způsobující bolesti v krku a záněty ústní dutiny. Lidokain mírní bolesti místním tlumivým působením na nervová zakončení ve tkáních. Pastilky Strepsils plus mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Složení - účinné látky: Jedna pastilka » ... a dál?

Produkt Strepsils Plus 24 pastilek

Strepsils Plus 24 pastilek - parametry

Název produktu: Strepsils Plus 24 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Strepsils plus se užívá k léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, chrapot, afty, záněty dásní). Pro dospělé a děti od 12 let.Strepsils plus je kombinovaný přípravek. Obsahuje dichlorbenzenmethanol a amylmetakresol, které mají antiseptické účinky a ničí bakterie, způsobující bolesti v krku a záněty ústní dutiny. Lidokain mírní bolesti místním tlumivým působením na nervová zakončení ve tkáních. Pastilky Strepsils plus mohou užívat dospělí a děti od 12 let.Složení - účinné látky:Jedna pastilka obsahuje: Dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, Amylmetacresolum 0,6 mg, Lidocaini hydrochloridum 10,0 mg.Složení - pomocné látky:Kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, levomenthol, silice máty peprné, badyáníková silice, chinolinová žluť, indigokarmín, prostý sirup, tekutá glukóza.Indikační skupina:Otorinolaryngologikum, lokální antiseptikum dutiny ústní a hltanu.Indikace:Strepsils plus se užívá k léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, chrapot, afty, záněty dásní). Pastilky Strepsils plus mohou užívat dospělí a děti od 12 let.Kontraindikace:Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na některou z jeho složek. Pacienti s cukrovkou se musí o vhodnosti užívání přípravku Strepsils plus poradit se svým lékařem. Přípravek není určen dětem do 12 let věku, těhotným a kojícím ženám.Nežádoučí účinky:Přípravek je obvykle dobře snášen, výjimečně se mohou vyskytnout alergické reakce, které se mohou projevovat jako kožní vyrážka a pocit pálení v ústech. Při výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přestaňte lék užívat a o dalším postupu se poraďte s lékařem.Interakce:Účinky přípavku Strepsils plus a účinky dalších léků užívaných k léčbě zánětlivých onemocnění dutiny ústní a hltanu se mohou navzájem ovlivňovat. O vhodnosti užívání přípravku zároveň s těmito léky se poraďte s lékařem.Dávkování:Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a děti nad 12 let Strepsils plus následovně: pastilky se cucají nebo se nechají volně rozplynout v ústech. Pastilky se mohou užívat každé dvě až tři hodiny. V průběhu 24 hodin by se nemělo užívat více než 8 pastilek. Přípravek není určen dětem do 12 let.Upozornění:Nepřekračujte stanovenou dávku 8 pastilek denně. Přetrvávají-li příznaky onemocnění déle než 3 dny, nebo se objevuje vyšší teplota, bolesti hlavy, nevolnost nebo zvracení, poraďte se se svým lékařem. Přípravek by neměl být užíván v době těhotenství a kojení. Vzhledem k obsahu sacharózy a glukózy se pacienti s cukrovkou musí o vhodnosti použití přípravku Strepsils plus poradit se svým lékařem. Přípravek není určen pro dlouhodobou léčbu - neměl by být užíván déle než 5 dní. Při předávkování, které je vzhledem k charakteru přípravku velmi nepravděpodobné, nebo při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.Varování:Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek by měl být uchováván mimo dosah dětí.Balení:24 pastilek. STREPSILS PLUS pastilky amylmeta


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.