Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek

Léky

STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Pastilky Strepsils Cooling Mint se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu a při zánětech sliznice dutiny ústní. - CO JE STREPSILS COOLING MINT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils Cooling Mint, dichlórbenzenmetanol a amylmetakresol, mají antiseptické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.53333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek

Kategorie Léky
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 118 Kč

  Strepsils Cooling Mint 16 pastilek Pastilky s desinfekčním účinkem vhodné k užívání při škrábání a bolesti v krku. Doporučujeme rozpustit 1 pastilku v ústech každé 2-3 hodiny a poté chvilku nejíst a nepít aby mohl přípravek účinkovat. Pacienti s cukrovkou se musí o vhodnosti užívání přípravku poradit se svým lékařem. Přípravek není určen dětem do 5 let, velikost pastilky není vhodná pro malé děti. Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku s lékařem.   » ... a dál?

Produkt STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek

STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek - parametry

Název produktu: STREPSILS Cooling Mint 16 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 118 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pastilky Strepsils Cooling Mint se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu a při zánětech sliznice dutiny ústní. - CO JE STREPSILS COOLING MINT A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils Cooling Mint, dichlórbenzenmetanol a amylmetakresol, mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině. Přípravek obsahuje xylitol, který potáhne sliznici hrdla a poskytuje chladivý mentolový pocit a významný tišící účinek zmírňující bolest. Zaručí po celém hrdle, v nose a ústech okamžitý chladivý pocit ihned po rozpuštění v ústech. Pastilky Strepsils Cooling Mint se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní (stomatitis, soor, afty), při zánětech dásní (gingivitis) a jako podpůrná léčba u angíny. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STREPSILS COOLING MINT UŽÍVAT Neužívejte Strepsils Cooling Mint jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á)

na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku Strepsils Cooling Mint. Přípravek není určen dětem do 12 let. Zvláštní opatrnosti při použití Strepsils Cooling Mint je zapotřebí jestliže máte cukrovku, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku se svým lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Při současném užívání s dalšími místními antiseptiky nebo antibiotiky může dojít k prohloubení antimikrobiálního účinku. Další interakce (tj. ovlivnění účinků současně užívaných léků) nejsou známy. Užívání Strepsils Cooling Mint s jídlem a pitím Nedoporučuje se užívat pastilky během jídla. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Nejsou známy žádné nežádoucí vlivy. Důležité informace o některých složkách Strepsils Cooling Mint

Jedna pastilka Strepsils Cooling Mint obsahuje přibližně 1 g glukosy a 1,5 g sacharosy. Při užití podle doporučeného dávkování obsahuje každá dávka 1 g glukosy a 1,5 g sacharosy. Pastilky Strepsils Cooling Mint nejsou vhodné pro pacienty s vrozenou nesnášenlivostí fruktosy, glukoso-galaktosovým malabsorpčním syndromem (porucha trávení glukosy a galaktosy) nebo nedostatkem sacharázy-isomaltázy (enzym štěpící sacharosu a isomaltosu). JAK SE STREPSILS COOLING MINT UŽÍVÁ Vždy užívejte Strepsils Cooling Mint přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí: Každé 2-3 hodiny nechat volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Maximálně 12 pastilek v průběhu 24 hodin. Děti od 12 let: Každé 2-3 hodiny nechat volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Maximálně 8 pastilek v průběhu 24 hodin. Starší pacienti: Není nutné snížit dávkování. Přípravek není určen dětem do 12 let. Přetrvávají-li příznaky onemocnění déle n


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.