Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek

Léky na dýchání

Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU 8,75 mg pastilky Flurbiprofenum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.63056
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 123 Kč

STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU 8,75 mg pastilky Flurbiprofenum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích » ... a dál?

Produkt Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek

Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek - parametry

Název produktu: Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75 mg 24 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU 8,75 mg pastilky Flurbiprofenum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Strepfen pomeranč pastilky 24

Pastilky s příjemnou příchutí určené k léčbě bolesti v krku. Strepfen pastilky mají protizánětlivý účinek, který přetrvává až 3 hodiny. Užívání snižuje bolestivý otok a usnadňuje polykání. Strepfen doporučujeme jako pomocnou léčbu při angíně. Pastilky neobsahují cukr. Vhodné pro diabetiky.

Při potížích dávkujte 1 pastilku každých 3-6 hodin.

Pastilky jsou vhodné od 12 let věku.

Balení: 24 pastilek.    Strepfen Pomeranč bez cukru zmírňuje bolest a otok v krku, které provázejí zánětlivá a infekční onemocnění horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu. Strepfen Pomeranč bez cukru se nepodává dětem do 12 let. Čtěte podrobně příbalový leták. Když Vás bolí nebo pálí v krku, užívejte Strepfen. Zmírňuje bolest a otok v krku, napomáhá tlumit zánět a snižují zvýšenou teplotu. Strepfen Pomeranč bez cukru 24ks pastilek od Reckitt Benckiser na www.GigaLekarna.cz za 145 Kč .


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.