Srovnání cen » Zásilkovna

Víte, co vaši zákazníci chtějí?

Většina zákazníků e-shopů si chce vyzvednout zásilku na výdejním místě co nejblíže k jejich bydlišti. Díky službě Zásilkovna.cz a spolupráci se Srovname.cz Vám nyní takovou možnost nabízíme.

Co říkají zákazníci o Zásilkovně

Stále si myslíte, že výdejní místa Váš e-shop nepotřebuje?

Zachyťte fenomén doby a využijte speciální nabídku na Srovname.cz, a to vyzkoušení služeb Zásilkovna.cz – výdej 20 zásilek ZDARMA v celé síti výdejních míst v ČR a na Slovensku (podání zásilek do 31.11.2012).

Co přináší Zásilkovna.cz?

 • Nejširší síť výdejních míst v ČR a na Slovensku
 • Vyspělá IT technologie (sledování čárovými kódy, moduly pro open-source a komerční e- shopová řešení, API pro podání zásilek a seznam poboček, průvodce umožňující běžnému uživateli vložit do svého e-shopu jednoduše přehled poboček)
 • Ceny výrazně levnější než u klasické pošty či kurýrů (ceník služeb)
 • Budování loajality zákazníků a získávání nových (na výdejní místa se se svými nákupy vracejí)
 • Možnost rychlé a bezproblémové expanze do zahraničí (Zásilkovna.cz za vás podá zásilky na Slovenské a Rakouské poště)
 • Služby navíc – reklamační asistent, zkušební kabinky, automatické prodloužení vyzvednutí zásilky ZDARMA apod.
 • Vysoká pravděpodobnost přednostního zobrazení na Srovname.cz při použití filtru „Nejbližší obchody“, pokud využíváte výdejní místa Zásilkovna.cz
 • Automatizovaný XML export poboček ze systému Zásilkovna.cz na Srovname.cz (pro e-shop žádná práce navíc)
Načítání: seznam poboček osobního odběru

Jak služba funguje?

 • Zaregistrujte se do systému ZDE
 • Vložte si do systému svého e-shopu JS nebo XML API se seznamem výdejních míst
 • Vložte zásilky do systému zasilkovna.cz CSV nebo API
 • Zásilky označte štítkem (pro všechny druhy dopravy i zemí stále stejný štítek s čárovým kódem, který získáte jedním klikem ze systému)
 • Zásilky předejte osobně na některém z třiceti podacích míst nebo zašlete (v případě více zásilek) na centrální depo do Prahy
 • Váš zákazník je o možnosti vyzvednutí zboží informován e-mailem a SMS
 • Poté již pohodlně sledujete své zásilky online podrobným trasovacím systémem a očekáváte na účet vybrané dobírky a kladné hodnocení na Srovname.cz
Služba není určena pro objemné a těžké zásilky (např. bílé zboží, pneumatiky, krmení pro zvířata viz. obchodní podmínky).

O službě Zásilkovna.cz

Společnost Zásilkovna s.r.o. byla založena v roce 2008 a její hlavní činností je poskytování outsourcingových služeb pro e-shopy, provozování výdejních míst v Čechách a v zahraničí a logistika zásilek do zahraničí. Ve vedení figurují profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v internetovém byznyse, logistice a IT. Zásilkovna.cz jako projekt s ryze českým vlastnictvím odbavila do konce října 2012 již 207 tisíc zásilek bez využití jakékoliv formy reklamy. V únoru 2012 zaznamenala společnost 20x vyšší tržby než za stejné období loňského roku s tím že, čtvrtinu tržeb vytváří slovenský trh. K 1.11.2012 je do systému Zásilkovna.cz registrováno již 1346 partnerských e-shopů, jejichž počet neustále narůstá. Zásilkovna.cz úspěšně zvládla vánoční sezónu v r. 2010 a 2011. Společnost investovala značné prostředky do vlastního vývoje vyspělého IT rozhraní, jehož součástí je např. možnost plné automatizace přes API pro podání zásilek a přehledný systém trasování založený na čárových kódech, díky kterému má zákazník neustále přehled o tom, kde se zásilka nachází a může si snadno a bezplatně prodloužit dobu úschovy. Přidanou hodnotou je také možnost reklamace přímo na výdejní pobočce.Zásilkovna nabízí e-shopům také rychlou expanzi do zahraničí (aktuálně podání na Slovenské a Rakouské poště). Do konce roku 2013 Zásilkovna nabídne výrazně levnou logistiku bez bariér do celé Evropy.

Další informace najdete na www.zasilkovna.cz a www.z-point.cz.

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.