Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen STOPANGIN sprej 30 ml

Léky

STOPANGIN sprej 30 ml

Hodnocení: 19x
  • 3.68421

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Stopangin musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? STOPANGIN sprej 30 ml koupíte i tady

Specifikace STOPANGIN sprej 30 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 106 Kč

Přípravek se používá u dospělých a dětí starších 8 let k dezinfekci dutiny ústní a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní, k ústní hygieně a k potlačení zápachu z úst. Stopangin je možné používat jako podpůrný lék při léčbě antibiotiky u angín vyvolaných streptokoky. ... a dál?

Produkt STOPANGIN sprej 30 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


STOPANGIN sprej 30 ml - parametry

Název produktu: STOPANGIN sprej 30 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.68 bodů z 5
Počet hodnocení: 19 x
Hodnocení:
  • 3.68421
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Stopangin musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Stopangin a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Stopangin užívat Jak se Stopangin používá Možné nežádoucí účinky Jak Stopangin uchovávat Další informace 1. CO JE STOPANGIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek se používá u dospělých a dětí starších 8 let k dezinfekci dutiny ústní a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní, k ústní hygieně a k potlačení zápachu z úst.Stopangin je možné používat jako podpůrný lék při léčbě antibiotiky u angín vyvolaných streptokoky. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STOPANGIN UŽÍVAT Neužívejte Stopangin jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na hexetidin nebo na kteroukoli další složku přípravku Stopangin při zánětu hrtanu a suchém zánětu hltanu (suché faryngitidě atrofického typu) u dětí do 8 let Zvláštní opatrnosti při použití Stopanginu je zapotřebí u těhotných a kojících žen Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Těhotné a kojící ženy mohou přípravek používat pouze na doporučení lékaře. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.   Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Řidičům se nedoporučuje jízda motorovými vozidly v období do 30 minut po použití.  Důležité informace o některých složkách přípravku Stopangin Přípravek obsahuje 80% obj. etanolu 96%. Každá dávka obsahuje do 0,1 g ethanolu. 3. JAK SE STOPANGIN POUŽÍVÁ Pokud lékař neurčí jinak, přípravek se podává 2-3krát denně. Bez porady s lékařem používejte přípravek maximálně 7 dní. U angíny a dalších závažnějších onemocnění přípravek nenahrazuje léčbu antibiotiky.  Přípravek používejte po jídle nebo mezi jídly. Návod k použití Produkt je dávkován z lékovky mechanickým rozprašovačem a aplikátorem (viz  obrázek A) Pokud je přiložen otočný aplikátor, vyjměte aplikátor z plastového sáčku za pomocí nůžek či podobného nástroje (viz obrázek B). Zkontrolujte celistvost aplikátoru. V případě, že je aplikátor jakkoliv poškozen nelze jej používat. Sejměte ochranný kryt z mechanického rozprašovače. V případě otočného apliká


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.