Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Stopangin roztok 250 ml

Léky na dutiny ústní a trávení

Stopangin roztok 250 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přečtěte si pozorně tuto informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Stopangin musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76984
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stopangin roztok 250 ml koupíte i tady

Specifikace Stopangin roztok 250 ml

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 79 Kč

Přípravek se používá k dezinfekci dutiny ústní a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Stopangin roztok 250 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Stopangin roztok 250 ml - parametry

Název produktu: Stopangin roztok 250 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně tuto informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Stopangin musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, při výskytu zvýšené teploty nebo pomalém hojení neprodleně navštivte lékaře. V této  informaci naleznete: Co je Stopangin a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Stopangin používat Jak se Stopangin používá Možné nežádoucí účinky Uchovávání přípravku Stopangin Další informace Stopanginkloktadlo a roztok pro ústní výplachy (kloktadlo a ústní voda)(Hexetidinum)Léčivou látkou je hexetidinum 1 mg v 1 ml.Pomocné látky jsou monohydrát sodné soli sacharinu, monohydrát kyseliny citronové, ponceau 4R, polysorbát 60, badyáníková silice,  blahovičníková silice, levomenthol, methyl-salicylát, sasafrasová silice, ethanol 96%, silice máty peprné, hřebíčková silice, čištěná voda.Přípravek obsahuje 250 ml roztoku. Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce:TEVA Czech Industries s.r.o., Opava - Komárov,  Česká republika 1. CO JE STOPANGIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁStopanginje dezinfekční přípravek s mírným anestetickým (znecitlivujícím) účinkem, který je určen ke kloktání a k výplachům dutiny ústní.Stopangin se používá k dezinfekci ústní dutiny a hltanu při zánětlivých a infekčních onemocněních nebo při chirurgických výkonech v dutině ústní a k ústní hygieně, popř. k potlačení zápachu z úst.U angín je možno Stopangin používat po poradě s lékařem jako podpůrný lék při léčbě antibiotiky.Přípravek mohou používat dospělí a dětí od 6 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STOPANGIN POUŽÍVATNepoužívejte Stopangin: jestliže jste přecitlivělý(á) alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku Stopanginu. u dětí mladších 6-ti let. Těhotenství a kojení:Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete používat Stopangin. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů:Stopangin nemá žádný nebo má zanedbatelný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky:Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. 3. JAK SE STOPANGIN POUŽÍVÁPokud lékař neurčí jinak, doporučuje se 2 – 5krát denně kloktat nebo proplachovat ústa (jen 30 sekund) 1 lžící nezředěného roztoku. Roztok se nesmí polykat.Lze také 2 – 5krát denně potírat sliznici pomocí vatové tyčinky smočené v roztoku. Tento způsob je vhodný zvlášť u dětí, které neumí kloktat. Mezi jednotlivými dávkami musí být časový odstup nejméně 4 hodiny.Přípravek používejte po jídle nebo mezi jídly po dobu 6 – 7 dní.Pouze v případě, kdy Vám má použití Stopanginu  umožnit přijímání potravy, např. při bolestech v krku, užijte jej před jídlem.Protože jde o lék pomocný, nenahrazuje u


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.