Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky

Knihy

Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky

Hodnocení: 1x
  • 4

Stomatologie pro dentální hygienistky - a kolektiv Jiří Mazánek . Stomatologie či zubní lékařství je v pojetí současné medicíny velmi rozsáhlou vědní disciplínou. Patří k základním medicínským oborům a je nedílnou součástí celkové zdravotní péče, která je populaci poskytována. Předložený učební text je studijní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Stomatologie pro dentál..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky koupíte i tady

Specifikace Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 269 Kč

Stomatologie či zubní lékařství je v pojetí současné medicíny velmi rozsáhlou vědní disciplínou. Patří k základním medicínským oborům a je nedílnou součástí celkové zdravotní péče, která je populaci poskytována. Předložený učební text je studijní pomůckou, která by měla posloužit k odbornému výcviku a studiu zdravotnických pracovníků v profesi dentální hygienistka, zubní instrumentářka, příp. hygienista. V jednotlivých kapitolách textu učebnice se mohou studující postupně seznamovat s historií oboru stomatologie, » ... a dál?

Produkt Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky

Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky - parametry

Název produktu: Stomatologie pro dentální hygienistky a zubní instrumentářky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stomatologie pro dentální hygienistky - a kolektiv Jiří Mazánek . Stomatologie či zubní lékařství je v pojetí současné medicíny velmi rozsáhlou vědní disciplínou. Patří k základním medicínským oborům a je nedílnou součástí celkové zdravotní péče, která je populaci poskytována. Předložený učební text je studijní pomůckou, která by měla posloužit k odbornému výcviku a studiu zdravotnických pracovníků v profesi dentální hygienistka, zubní instrumentářka, příp. hygienista. V jednotlivých kapitolách textu učebnice se mohou studující postupně seznamovat s historií oboru stomatologie, velmi stručně jsou zde shrnuty a popsány základy anatomie a fyziologie tkání a orgánů ústní dutiny, pravidla hygienického režimu. Čtenář zde najde kapitoly o stomatologickém vyšetření nemocného, o zubním instrumentáriu a zařízení ordinace, o zobrazovacích metodách, anestezii. Publikace zmiňuje základy záchovného zubního lékařství, protetiky, ústní chirurgie, ortodoncie, parodontologie, onemocnění dutiny ústní a nevynechává ani zvláštnosti práce s dětským pa cientem. Součástí publikace je dále základní problematika preventivní stomatologie a jsou popsány základní způsoby provádění orální hygieny. Přehledným způsobem je zpracována současná zdravotnická legislativa, uvedená je i kapitola kardiopulmonální resuscitace a poskytování neodkladné první pomoci při náhlých příhodách, které vznikají v ordinacích. Stomatologie pro dentální hygienistky - a kolektiv Jiří Mazánek od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.