MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Filmy » Ostatní z kategorie filmy » Srovnání cen Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Ostatní z kategorie filmy

Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Hodnocení: 41x
  • 3.02439
EAN: 8596978556769

Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3 - Stieg Larsson Autorem druhého dílu trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm, je hvězda švédské kriminální literatury Stieg Larsson. Příběh odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9697
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3 v kostce

Průměrné hodnocení

3,0
  • 3.02439

Na základě 41 hodnocení

61 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

  • souvisejici (v podstate trilogie) s Muzi, kteri nenavidi..., proto i stejny posudek

Specifikace Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Kategorie Ostatní z kategorie filmy
Nejnižší cena 199 Kč

Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. ... a dál?

Produkt Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3 - parametry

Název produktu: Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 296 Kč
Ušetríte až: 97 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.02 bodů z 5
Počet hodnocení: 41 x
Hodnocení:
  • 3.02439
Podrobný popis:

Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3 - Stieg Larsson Autorem druhého dílu trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm, je hvězda švédské kriminální literatury Stieg Larsson. Příběh odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o její nevině, avšak Lisbeth odmítá jakoukoliv pomoc při pátrání po skutečném viníkovi. Do hry vstupuje nelítostný gang násilníků, který jde po Salanderové, a tak se kniha mění v závod o její záchranu… Trilogie Milénium sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. Herec Martin Stránský exceluje v audio-verzi tohoto románu. z kategorie Audioknihy | Detektivky, Thrillery od Radioservis naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Podle jedné z nejčtenějších knih současnosti. Novinář spolupracující s časopisem Milénium a jeho partnerka jsou zavražděni krátce před publikováním materiálu o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Lisbeth Salanderové (Noomi Rapace), která se po roce stráveném v zahraničí vrátila zpět do Švédska, aby svému poručníkovi připomněla jejich starou dohodu. Její poručník je ale brzy nalezen mrtvý a Lisbeth je i v tomto případě podezřelou číslo jedna. Novinář Mikael Blomkvist (Michael Nyqvist) je ale přesvědčen o její nevině…Film Dívka, která si hrála s ohněm je natočen podle druhé částí trilogie „Millenium“, švédského novináře a spisovatele Stiega Larssona (1954-2004). Od roku 2005, kdy ve Švédsku vyšla první kniha, se celá trilogie stala velkým mezinárodním bestsellerem s 21 milióny prodanými knihami ve více než 40 zemích. Sám Larsson se bohužel velkého triumfu svého díla nedožil – zemřel náhle v roce 2004, krátce poté co předal rukopisy knih svému švédskému vydavateli. Prostredný diel trilógie Milénium Stiega Larssona. Pokračovanie príbehu novinára Mikaela a Lisbeth.Tentoraz dochádza k vražde medzi kolegami od novín zaoberajúcimi sa odhaľovaním obchodov s bielym mäsom, a všetky stopy zločinu vedú k Lisbeth.


Recenze Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

Alex, 2. května 2014


PRO:   souvisejici (v podstate trilogie) s Muzi, kteri nenavidi..., proto i stejny posudek
PROTI:   nic

Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Stieg Larsson: Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - 2CD mp3

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.