Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet!

Učebnice/Odborná literatura

Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet!

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nenuťte uživatele přemýšlet! - Steve Krug. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Dnes už není žádným tajemstvím, že testování použitelnosti může testovaný produkt dramaticky vylepšit. Nemusí však být drahou záležitostí, kterou si mohou dovolit jen ty největší společnosti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Nenuťte uživatele přemý..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet!

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 222 Kč

Publikace: Nenuťte uživatele přemýšlet! - Steve Krug. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Dnes už není žádným tajemstvím, že testování použitelnosti může testovaný produkt dramaticky vylepšit. Nemusí však být drahou záležitostí, kterou si mohou dovolit jen ty největší společnosti. Steve Krug předvádí, že testování použitelnosti zvládnete vy sami, a to s minimálními náklady. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Doplňuje původní knihu o ryze » ... a dál?

Produkt Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet!

Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet! - parametry

Název produktu: Steve Krug: Nenuťte uživatele přemýšlet!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 222 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nenuťte uživatele přemýšlet! - Steve Krug. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Dnes už není žádným tajemstvím, že testování použitelnosti může testovaný produkt dramaticky vylepšit. Nemusí však být drahou záležitostí, kterou si mohou dovolit jen ty největší společnosti. Steve Krug předvádí, že testování použitelnosti zvládnete vy sami, a to s minimálními náklady. Praktický průvodce k bestselleru Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Doplňuje původní knihu o ryze praktické postupy testování a jeho řízení. Ve své další knize vás Steve Krug krok za krokem provede všemi fázemi vlastního testování a opravou chyb použitelnosti vašeho webu, webové aplikace či jiného produktu. Pomocí praktických rad, množství ilustrací a za přispění svého osobitého humoru Steve například vysvětluje, jak: - Otestovat jakýkoli design – od črty na ubrousku až po plně funkční web - Soustředit se na snahu nalézt ty nejdůležitější problémy (protože nikdo nemá čas nebo prostředky, aby je opravil všechny) - Jen s malým úsilím nalezené problémy správně opravit Spojením procesu testování a oprav nalezených chyb tato kniha umožní malým týmům testovat co nejdřív a co nejčastěji, čímž zachytí problémy v době, kdy je jejich náprava snadná. Čtenáři najdou všechny materiály ke knize na adrese http://knihy.cpress.cz/stevekrug O autorovi: Steve Krug provedl svůj první test použitelnosti před dvaceti lety a při každém provedení dalšího testu se dozví něco nového. Je autorem dvou vydání knihy Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet! Jeho publikace se ihned staly bestsellery a byly přeloženy do řady světových jazyků. Publikace: Nenuťte uživatele přemýšlet! - Steve Krug. Steve KrugPraktický průvodce testováním a opravou chyb použitelnosti webuCPress 2010Kniha, čeština, 168 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.