Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stephenie Meyer: Hostitel

Knihy

Stephenie Meyer: Hostitel

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Stephenie Meyer, Hostitel je neobvyklý napínavý příběh od Stephenie Meyer , která se proslavila ságou Stmívání . Jestli jste četli Stmívání , tak Hostitel je na hony vzdálený upírům i vlkodlakům. Stejný zůstal vypravěčský styl autorky, který vás okamžitě vtáhne do děje. A o čem vypráví? Hostitel vypráví o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.0769
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Hostitel
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephenie Meyer: Hostitel koupíte i tady

Specifikace Stephenie Meyer: Hostitel

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 354 Kč

Kniha – autor Stephenie Meyer, 616 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Melanie Stryderová se odmítá vzdát. Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva. Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících divokých lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. Poutnice - » ... a dál?

Produkt Stephenie Meyer: Hostitel

Stephenie Meyer: Hostitel - parametry

Název produktu: Stephenie Meyer: Hostitel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 354 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 145 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Stephenie Meyer, Hostitel je neobvyklý napínavý příběh od Stephenie Meyer , která se proslavila ságou Stmívání . Jestli jste četli Stmívání , tak Hostitel je na hony vzdálený upírům i vlkodlakům. Stejný zůstal vypravěčský styl autorky, který vás okamžitě vtáhne do děje. A o čem vypráví? Hostitel vypráví o současném světě a o nenápadné invazi bytostí z vesmíru, které pomalu, ale jistě svým nenásilným způsobem ovládají celou planetu. To se dělá tak, že se chytí divoký člověk a tomu se vloží do hlavy duše....stříbřitá věc s paprskovitými chapadýlky, která se roztáhnou po všech nervových zakončeních člověka. Napojí se na jeho vzpomínky a vstřebá jeho zkušenosti. Jako pilot za kormidlem, pak tento "vetřelec" ovládá svého člověka a žije spolu  ním každodenní život tam, kde mu bylo určeno. Zaměstnání i bydliště je dáno předchozími zkušenostmi mimozemské entity v jiných tělech. Tak se jednou stane, že se v těle nového hostitele probudí Poutnice. Prošla mnoha životy a získala neocenitelné zkušenosti. proto byla vybrána k implementaci do tohoto vzpurného druhu. Dostalo se jí varování, aby si dala pozor na příliš mnoho lidských smyslů, změť pronikavých emocí, živé vzpomínky. S tím vším počítá. S čím nepočítá ani poutnice, ani ostatní mimozemští "piloti lidských těl" je fakt, že původní majitelka těla Melanie se nemíní vzdát. Odmítá se poddat a "zemřít" a naopak, ukazuje Poutnici svůj svět ze svého lidského pohledu, kde mírumilovní mimozemšťané působí jako usurpátorští vetřelci, kteří kradou těla jejich majitelům. Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne toužit po muži, který se skupinou vzbouřenců skrývá někde v pustině. Vydají se spolu na cestu do neznáma, aby si sáhly na dno a obě objevily, v čem spočívá ten pravý smysl života. V knize Hostitel jsou strany 528 až 533 prázdné. Nejedná se o výrobní vadu, je to záměr. Druh sortimentu : Kniha, Hostitel, Jazyk : Čeština, Počet stran : 616 Hostitel - filmová obálka - Stephenie Meyerová. Melanie Stryderová se odmítá vzdát. Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva. Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících „divokých“ lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. „Poutnice“ - její vetřelecká „duše“ - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří. Poutn


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.