Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2.

Knihy naučná literatura

Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hrady Řádu německých rytířů 2 - Kamenné hrady v Lotyšsku a Estonsku 1185–1560 - Turnbull Stephen. Součástí Řádu německých rytířů byla také severní větev, působící na území, které soudobí kronikáři nazývali Livonskem. V podstatě odpovídalo dnešnímu území Lotyšska a většiny Estonska. I zde němečtí rytíři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78552
skladem

Jaké má kniha
Hrady řádu německých ry..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2. koupíte i tady

Specifikace Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 72 Kč

Součástí Řádu německých rytířů byla také severní větev, působící na území, které soudobí kronikáři nazývali Livonskem. V podstatě odpovídalo dnešnímu území Lotyšska a většiny Estonska. I zde němečtí r ... a dál?

Produkt Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2.

Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2. - parametry

Název produktu: Stephen Turnbull: Hrady řádu německých rytířů 2.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hrady Řádu německých rytířů 2 - Kamenné hrady v Lotyšsku a Estonsku 1185–1560 - Turnbull Stephen. Součástí Řádu německých rytířů byla také severní větev, působící na území, které soudobí kronikáři nazývali Livonskem. V podstatě odpovídalo dnešnímu území Lotyšska a většiny Estonska. I zde němečtí rytíři vybudovali řadu nádherných hradů, jejichž větší nebo menší pozůstatky můžeme vidět i dnes, převážně na březích řek. Tato kniha vypráví jejich příběh od založení až do doby, kdy v 60. letech 16. století přestaly být majetkem Řádu. Na rozdíl od cihlových hradů v Prusech, o nichž pojednává první díl o řádových hradech, vydaný v Gradě v roce 2008, byl hlavním stavebním materiálem v Livonsku kámen. Jak a kde přesně hrady vznikaly, z jakých částí sestávaly, k čemu sloužily a jaký byl na nich každodenní život i život za válek, to se dozví čtenář nejen z textu erudovaného badatele, ale i z četných maleb, schémat a map. Publikace: Hrady Řádu německých rytířů 2 - Kamenné hrady v Lotyšsku a Estonsku 1185–1560 - Turnbull Stephen. Kamenné hrady v Lotyšsku a Estonsku 1185-1560 - GRADA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 64 str. - ISBN: 978-80


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.