Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stephen R. Covey: Vedení založené na principech

Knihy naučná literatura

Stephen R. Covey: Vedení založené na principech

Hodnocení: 1x
  • 4

Skutečný charakter a rozvoj schopností a dovedností lidí jsou spojeny s přirozenými zákony a principy. Pokud si tuto skutečnost uvědomíme, získáme sílu k překonání starých návyků, dokážeme změnit paradigmata, zpřetrhat vazby s minulostí a dosáhnout a efektivnostiv mezilidských vztazích.     V dnešním prostředí často ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Vedení založené na prin..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen R. Covey: Vedení založené na principech koupíte i tady

Specifikace Stephen R. Covey: Vedení založené na principech

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 292 Kč

Další bestseller světoznámého odborníka na vedení lidí představuje nové paradigma, dalece přesahující klasické techniky vedení založené na vnějších faktorech. ... a dál?

Produkt Stephen R. Covey: Vedení založené na principech

Stephen R. Covey: Vedení založené na principech - parametry

Název produktu: Stephen R. Covey: Vedení založené na principech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Skutečný charakter a rozvoj schopností a dovedností lidí jsou spojeny s přirozenými zákony a principy. Pokud si tuto skutečnost uvědomíme, získáme sílu k překonání starých návyků, dokážeme změnit paradigmata, zpřetrhat vazby s minulostí a dosáhnout a efektivnostiv mezilidských vztazích.     V dnešním prostředí často bývá mimořádně těžké zakotvit a nalézt v něm své uplatnění. Takové zakotvení nám spíše než působení různých vln a proudů, které nás mohou svést na scestí a odvést naši pozornost od toho,na čem nám skutečně záleží, poskytují univerzální principy. Principy jako čestnost, ohleduplnost, respekt, integrita, důvěryhodnost jsou nadčasové, neměnné, platné pro každého bez ohledu na rasu, původ, národnost, věk, pohlaví či politické přesvědčení.    Jak ale staré návyky opustit a nahradit je novými? Jak nepodlehnout tradičním silám z let minulých, jež nás stále strhávají zpět? Na tyto i další otázky odpovídá kniha mezinárodně uznávaného odborníka na vedení lidí, učitele, konzultanta, rádce a autora bestsellerůmotivační literatury Stephena R. Coveyho Vedení založené na principech (nakladatelství Management Press, brož., 304 str., doporučená cena 419 Kč, překl. z angl. orig. A. Lisa), jež systematicky rozebírá využití principů efektivnosti v oblasti mezilidských vztahů, včetnějejich aplikací při řízení  organizací (zapojení, delegování, očekávání, dohody o výkonnosti, poslání, posilování pravomocí).      Když člověk ve svém kariérním žebříčku postoupí na manažerské místo, popř. se stane lídrem, objeví zcela nový světproblémů typických jak pro velké, tak pro malé podniky, společenství či týmy. Měl by ctít zásady vedení založeného na principech, a to jak na osobní, mezilidské, tak i na manažerské a organizační úrovni, a přirozené principy dodržovat na všech čtyřech úrovních. Žádnýlídr si nemůže dovolit zapomenout, že osobní a organizační integrita jsou navzájem propojené. Žádný lídr si nemůže dovolit ztratit ze zřetele poslání a společně sdílenou vizi.     Kniha Stephena R. Coveyho představuje nové paradigma, dalece přesahující klasickétechniky vedení založené na vnějších faktorech. Zatímco hodnoty, okolnosti a životní zaměření se mohou měnit, principy jsou kompasem, který nám vždy a za všech okolností ukazuje správnou cestu jak v osobním, tak i pracovním životě. Naučit se novému způsobu vedení, jehožpodstatu výstižně vyjadřuje rčení Dejte člověku rybu a nasytíte ho na jeden den, naučte ho ryby chytat a nasytíte ho na celý život, není snadné a vyžaduje nemalé úsilí. Ale stojí to za to. A Stephen R. Covey nás učí, jak co nejlépe rybařit.Stephen R.Covey je mezinárodně uznávaný odborník na vedení lidí, učitel, konzultant, rádce a autor motivační literatury, jehož kursy o tom, jak vést život založený na principech a vedení lidí, si získaly ve světě trvalou oblibu. Je spoluzakladatelem a viceprezidentem společnostiFranklinCovey, která má pobočky ve 123 zemích světa. Časopis Time jej zařadil mezi 25 nejvlivnějších Američanů.     Je autorem několika pozoruh


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.