Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stephen R. Covey: Třetí alternativa

Učebnice/Odborná literatura

Stephen R. Covey: Třetí alternativa

Hodnocení: 1x
  • 4

Stephena R. Coveyho, mezinárodně uznávaného autora, řečníka, lektora a poradce, veřejnost zná zejména jako autora knihy 7 návyků skutečně efektivních lidí, která se stala skutečně celosvětovým bestsellerem. Jeho nejnovější  (a bohužel i poslední) kniha Třetí alternativa(podtitul Jak řešit obtížné životní problémy), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Třetí alternativa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen R. Covey: Třetí alternativa koupíte i tady

Specifikace Stephen R. Covey: Třetí alternativa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 317 Kč

Ve své nejnovější - a bohužel i poslední - knize Třetí alternativa, autor Stephen R. Covey představuje nový, vysoce účinný způsob řešení problémů, jimž každodenně čelíme ve svém profesním i osobním ži ... a dál?

Produkt Stephen R. Covey: Třetí alternativa

Stephen R. Covey: Třetí alternativa - parametry

Název produktu: Stephen R. Covey: Třetí alternativa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 317 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 212 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stephena R. Coveyho, mezinárodně uznávaného autora, řečníka, lektora a poradce, veřejnost zná zejména jako autora knihy 7 návyků skutečně efektivních lidí, která se stala skutečně celosvětovým bestsellerem. Jeho nejnovější  (a bohužel i poslední) kniha Třetí alternativa(podtitul Jak řešit obtížné životní problémy), jejíž české vydání připravilo nakladatelství Management Press (brož., 484 str., doporučená cena 529 Kč; z angl. ji přeložil A. Lisa) , se svým významem, hloubkou tématu a způsobem zpracování výše uvedenému bestsellerunejen vyrovná, ale v mnohém jej svým myšlenkovým bohatstvím i předčí.Každý z nás čelí ve svém životě osobním i pracovním spoustě problémů. Možná jste se v rodině vzájemně odcizili. Možná máte problémy se svými dospívajícími dětmi, trápívás zhoršující se životní prostředí Nejste spokojeni s životem ve společnosti prostoupené zlou vůlí, osobní záští a nevraživostí, ve které lidé spolu zápolí a potýkají se jeden s druhým, v níž  soudy jsou doslova zavaleny nejrůznějšími spory, jedna politickástrana stojí proti druhé, ochránci životního prostředí stojí proti developerům, žalobci proti obhájcům ...Avšak i ty nejobtížnější životní problémy, včetně těch, které se zdají být neřešitelné, lze ve skutečnosti řešit, jít kupředu, nepřešlapovatna místě. Téměř všechna životní dilemata a zásadní spory je možné překonat, nikoli pomocí kompromisů, které jsou mnohdy polovičaté a z nichž nemíváme dobrý pocit, ale způsobem, který je založen na synergickém přístupu zúčastněných stran. Nebude ani po mém, ani potvém, protože existuje lepší, vyspělejší, dokonalejší, společné řešení, o němž jsme možná až dosud neuvažovali tzv. třetí alternativa, kdy se dotčené strany rozhodnou, že při hledání odpovědí na obtížné otázky nezůstanou u myšlenek a nápadů, které jižzformulovaly, ale že půjdou dál, a překročí tak hranice předem utvořených představ a názorů, rozhodnou se utvářet novou realitu, která bude mnohem lepší než ta dosavadní.V této výjimečné knize autor na celé řadě příběhů z různých oblastí lidskéčinnosti ukazuje, jak pomocí oněch třetích alternativ řešit zdánlivě neřešitelné úkoly jak osobní, tak  profesní povahy (například Kanadské metropolitní policii se nalezením třetí alternativy podařilo výrazně snížit kriminalitu mládeže, základní škola A. B.Combs tímto postupem zvýšila znalostní úroveň žáků díky zaměření na výchovu k vůdcovství, vědečtí pracovníci různých oborů se spojili a na základě synergické třetí alternativy obnovili ekologickou rovnováhu mořské úžiny Puget Sound).KnihaTřetí alternativa má všechny předpoklady k tomu, aby se stala inspirací nejen pro firemní vedoucí představitele, pracovníky neziskových organizací a organizací z rozmanitých oblastí politického i kulturního života, ale pro všechny ty, kteří jsou dennodenně stavěni přednejrůznější problémy osobního či rodinného rázu. Příklady třetích alternativ, které Coveyho kniha uvádí, lze totiž bez problémů využít jak na dětském hřišti, tak v zasedací místnosti správní rady či při r


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.