Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Knihy naučná literatura

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Legendární kniha osobního růstu v novém českém překladu. 7 Návyků skutečně efektivních lidí je jednou z vůbec nejprodávanějších knih literatury úspěchu na světě. Přes 20 let stále rostoucí polpularity ukazuje, že se jedná o výjimečné dílo. Stephen R. Covey se stal jednou z největších osobností současnosti a jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 1 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

  • - nadhled a srozumitelnost

Čerstvá hodnocení Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

  • 5

la F., 25. listopadu 2015

Velmi motivační. Vážím si toho, že se nejedná o další zaručený návod typu deset kroků jak za deset dnů dosáhnou toho a toho, ale že se spisovatel snaží o hlubší analýzu problému. Také oceňuji čtivost a snadnou pochopitelnost. Knížka mi pomohla v jedné z životních krizí. DOPORUČUJI


  • 4

hanka, 18. srpna 2012

  • - nadhled a srozumitelnost

Knížka je napsaná velmi poutavě a srozumitelně. Vyvrací některé zažité postupy klasického time managementu a zabývá se strategičtějšími vodítky pro lidské konnání - vyšší principy. Odhaluje rozdíl mezi činnostmi orientovanými na postup a strategičtějšími a úspěšnějšími orientovanými na cíl. Pomohla mi uvědomit, které oblasti v životě a práci preferovat a které považovat za rozptylující a nedůležité.


Specifikace Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 405 Kč

Legendární kniha osobního růstu v novém českém překladu. 7 Návyků skutečně efektivních lidí je jednou z vůbec nejprodávanějších knih literatury úspěchu na světě. Přes 20 let stále rostoucí polpularity ukazuje, že se jedná o výjimečné dílo. Stephen R. Covey se stal jednou z největších osobností současnosti a jeho hlavním dílem je právě 7 návyků vysoce efektivních lidí. Rok za rokem kupují velké společnosti tuto knihu pro své zaměstnance po stovkách kusů, síťové obchodní systémy po tisících kusů a rok za rokem se k » ... a dál?

Produkt Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí - parametry

Název produktu: Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 405 Kč
Maximální cena: 405 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Legendární kniha osobního růstu v novém českém překladu. 7 Návyků skutečně efektivních lidí je jednou z vůbec nejprodávanějších knih literatury úspěchu na světě. Přes 20 let stále rostoucí polpularity ukazuje, že se jedná o výjimečné dílo. Stephen R. Covey se stal jednou z největších osobností současnosti a jeho hlavním dílem je právě 7 návyků vysoce efektivních lidí. Rok za rokem kupují velké společnosti tuto knihu pro své zaměstnance po stovkách kusů, síťové obchodní systémy po tisících kusů a rok za rokem se k ní vrací jednotlivci, aby ji četli po páté nebo třeba i po desáté. Pokud 7 návyků již znáte, seznamte se po 15ti letech s novým českým překladem, protože jiná formulace může znamenat nové pochopení.7 návyků se učí i ve školách, úspěšné firmy učí 7 návyků své zaměstnance na speciálních školeních. První tři návyky vám přinesou soukromé vítězství - vítězství nad sebou. Další tři potom vítězství veřejné - vítězství ve vztazích, komunikaci a spolupráci s druhými lidmi. Poslední návyk je obnova sil na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Až začnete vstřebávat těchto 7 návyků, váš vnitřní pocit ze života se kompletně promění. Změní se vaše vztahy s okolím a především se změní vaše schopnost dosahovat výsledků při spolupráci s druhými lidmi - ať už na pracovišti, ve vlastní firmě nebo při výchově dětí. Stephen R. Covey učí, jak být dobrým manželem a zároveň zaměstnancem nebo podnikatelem a zároveň dobrým rodičem, studentem, sousedem, občanem, synem, skautským vedoucím či cestovatelem.... - zkrátka: jak vybalancovat všechny životní role, které chcete hrát. Jak si naplánovat den nebo týden a jak rozhodnout jestli je důležitější večeře se šéfem nebo jít na dceřin koncert. Jak vytvářet s kolegy dlouhodobé vztahy plné opravdového přátelství loyality. Jak každý den začínat s myšlenkou na hodnoty, které vás vedou. 7 návyků je o vnitřním a veřejném vítězství vrcholného manažera stejně jako ženy v domácnosti. Nalezněte vnitřní mír a naplnění. Zažijte uspokojení z vyrovnaného života. Věnujte se všem životním rolím. Žijte v klidu a radosti a přitom mějte všechny výsledky, po kterých toužíte.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.