MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stephen King: Pan Mercedes

Próza - beletrie

Stephen King: Pan Mercedes

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073066659

Pan Mercedes - Stephen King Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi, kdo se k činu přihlásí a zároveň naznačí, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7342
skladem

Jaké má kniha
Pan Mercedes
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Stephen King: Pan Mercedes

Čerstvá hodnocení Stephen King: Pan Mercedes

  • 3

Billwalk77, 25. listopadu 2015

Je to zajímavé, opět mě zaujal Kingův styl psaní. Můžete nahlédnout do hlavy vrahovi... Ale je to slabé, snad jeho nejslabší dílo. V momentě, kdy by se měla strhnout rozhodující a strhující "bitka",se naopak děj utne. A je závěr, toť vše. Knize něco chybí. Jako fanoušek Kinga jsem docela zklamaná.


Specifikace Stephen King: Pan Mercedes

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 301 Kč

Kniha – autor Stephen King, 376 stran, česky, pevná s přebalem matná. Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi, kdo se k činu přihlásí a zároveň naznačí, že chystá mnohem strašlivější útok - masakr tisíců lidí. Detektivní příběh ve stylu drsné školy z pera mistra napětí umožní čtenářům děsivým a nezapomenutelným » ... a dál?

Produkt Stephen King: Pan Mercedes

Stephen King: Pan Mercedes - parametry

Název produktu: Stephen King: Pan Mercedes
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 301 Kč
Maximální cena: 321 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pan Mercedes - Stephen King Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi, kdo se k činu přihlásí a zároveň naznačí, že chystá mnohem strašlivější útok - masakr tisíců lidí. Detektivní příběh ve stylu drsné školy z pera mistra napětí umožní čtenářům děsivým a nezapomenutelným způsobem nahlédnout do mysli vyšinutého vraha. Příběh byl inspirován skutečnou událostí. z kategorie Knihy | Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | Horor | Světový horor od BETA Dobrovský naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Muž v ukraden m mercedesu myslně vjede do fronty na chodn ku, na m stě zůstane osm mrtv ch a patn ct zraněn ch. Řidič z m sta činu zmiz . Po několika měs c ch dostane vysloužil zatrpkl policista ze stejn ho městečka podivn dopis od kohosi, kdo se k činu přihl s a z roveň naznač , že chyst mnohem stra livěj tok masakr tis ců lid . Detektivn př běh ve stylu drsn koly z pera mistra napět umožn čten řům děsiv m a nezapomenuteln m způsobem nahl dnout do mysli vy inut ho vraha. Př běh byl inspirov n skutečnou ud lost .


Recenze Stephen King: Pan Mercedes

Billwalk77, 25. listopadu 2015Je to zajímavé, opět mě zaujal Kingův styl psaní. Můžete nahlédnout do hlavy vrahovi... Ale je to slabé, snad jeho nejslabší dílo. V momentě, kdy by se měla strhnout rozhodující a strhující "bitka",se naopak děj utne. A je závěr, toť vše. Knize něco chybí. Jako fanoušek Kinga jsem docela zklamaná.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Stephen King: Pan Mercedes

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.