MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Stephen Hawking: Stručná historie času

Knihy osobnosti a fakta

Stephen Hawking: Stručná historie času

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 9788072039463

Stephen Hawking (1942 - 2018) byl bezpochyby jedním z nejvýznamnějších vědců a vizionářů naší doby. Jeho práce ovlivnila svět a přinesla lidstvo o kousek blíže k poznání o tom, kdo jsme a kam možná směřujeme. V díle Stručná historie času se laskavě a velmi poutavě zamýšlí nad klasickými fyzikálními otázkami. Jednu z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Filtrovat: i

Srovnání cen Stephen Hawking: Stručná historie času

Čerstvá hodnocení Stephen Hawking: Stručná historie času

  • 4

Květa Z., 27. listopadu 2015

Dle mého názoru trochu přeceněná knížka. Četl jsem podstatně lepší popularizační knihy o fyzice. Nicméně knížka je napsána velmi srozumitelně a pro základní přehled bohatě postačuje. Kniha se také stala bestsellerem a patrně přivedla k zájmu o fyziku spoustu lidí. Proto dávám vysoké hodnocení.


Specifikace Stephen Hawking: Stručná historie času

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 223 Kč

Stručná historie času - Stephen Hawking Stručná historie času se stala světovým bestsellerem a byla přeložena do více než čtyřiceti jazyků. Jaká je povaha prostoru a času? Kde se vzal vesmír a kam směřuje? Mohl se na jeho vzniku podílet Bůh? Dá se cestovat časem? Co se stane astronautovi v černé díře? Na takové otázky se pokouší co nejsrozumitelněji odpovědět jeden z nejvýznamnějších vědců současnosti, britský matematik a astrofyzik Stephen Hawking. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Příroda a » ... a dál?

Produkt Stephen Hawking: Stručná historie času

Stephen Hawking: Stručná historie času - parametry

Název produktu: Stephen Hawking: Stručná historie času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Stephen Hawking (1942 - 2018) byl bezpochyby jedním z nejvýznamnějších vědců a vizionářů naší doby. Jeho práce ovlivnila svět a přinesla lidstvo o kousek blíže k poznání o tom, kdo jsme a kam možná směřujeme. V díle Stručná historie času se laskavě a velmi poutavě zamýšlí nad klasickými fyzikálními otázkami. Jednu z nejzásadnějších, jak vznikl vesmír, pojímá ze široka od Země na krunýři obrovské želvy až po Alberta Einsteina. Ale to zdaleka není všechno, pokuší se dále zodpovědět co jsou černé díry, jak vznikají a co se v nich děje, proč čas plyne jen jedním směrem a nemůžeme v něm cestovat, co se stane s vesmírem "až bude konec" a také třeba, zda se na všem tom mohl podílet Bůh. Svým vyprávěním se dostává až na samý práh "teorie všeho", která jednou, až bude objevena, odhalí všechny odpovědi. A se skromností sobě vlastní neopomene dodat, že kdyby ve vesmíru bylo jen malinko něco jinak, v konečném důsledku by bylo všechno úplně jinak, včetně nás, kteří bychom nebyli. Stručná historie času - Od velkého třesku k černým dírám - Stephen Hawking Stručná historie času se stala světovým bestsellerem a byla přeložena do více než čtyřiceti jazyků. Jaká je povaha prostoru a času? Kde se vzal vesmír a kam směřuje? Mohl se na jeho vzniku podílet Bůh? Dá se cestovat časem? Co se stane astronautovi v černé díře? Na takové otázky se pokouší co nejsrozumitelněji odpovědět jeden z nejvýznamnějších vědců současnosti, britský matematik a astrofyzik Stephen Hawking. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Přírodní vědy od Dokořán naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Stephen Hawking: Stručná historie času

Květa Z., 27. listopadu 2015Dle mého názoru trochu přeceněná knížka. Četl jsem podstatně lepší popularizační knihy o fyzice. Nicméně knížka je napsána velmi srozumitelně a pro základní přehled bohatě postačuje. Kniha se také stala bestsellerem a patrně přivedla k zájmu o fyziku spoustu lidí. Proto dávám vysoké hodnocení.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Stephen Hawking: Stručná historie času

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.