MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Próza - beletrie

Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025900888

Tak pravil hlemýžď - Stephen Clarke. Knihu Tak pravil hlemýžď aneb Jedenáctero přikázání pro život mezi Francouzi, v níž Stephen Clarke soustředil řadu vtipných pozorování o svérázu francouzského života, lze číst jako neskonale zábavný dodatek ke Clarkeově veleúspěšné sérii Merde. V jedenácti kapitolách se dozvíte, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Tak pravil hlemýžď
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Čerstvá hodnocení Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

  • 3

Síma71, 27. listopadu 2015

Merde bylo mnohem lepší, ale i tak tato knížka nebyla tak špatná, jak mi přišlo z komentářů. Nesršela sice vtipem od začátku do konce a místy se opakovala, i tak ale přinesla zajímavé postřehy o francouzích, které mě přiměly myslet si, že bych tam žít nemohla :)


Specifikace Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 223 Kč

Tak pravil hlemýžď - Stephen Clarke Jak bez úhony přežít v zemi, kde na vás čeká spousta nečekaných nástrah a jazyk místních obyvatel je veskrze záludný? Může se vám snadno přihodit, že namísto zdvořilého poděkování (merci beaucoup) komusi nechtěně pochválíte půvabné pozadí (merci, beau cul"). Jak přežít v zemi, která se vychloubá svými vybranými způsoby, s jejichž pomocí s vámi ovšem nezřídka dost nevybíravě vymetou. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od PLUS naleznete ne e-shopu » ... a dál?

Produkt Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď - parametry

Název produktu: Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tak pravil hlemýžď - Stephen Clarke. Knihu Tak pravil hlemýžď aneb Jedenáctero přikázání pro život mezi Francouzi, v níž Stephen Clarke soustředil řadu vtipných pozorování o svérázu francouzského života, lze číst jako neskonale zábavný dodatek ke Clarkeově veleúspěšné sérii Merde. V jedenácti kapitolách se dozvíte, jak bez úhony přežít v zemi, kde na vás čeká spousta nečekaných nástrah a jazyk místních obyvatel je veskrze záludný, a tak se vám může snadno přihodit, že namísto zdvořilého poděkování („merci beaucoup“) komusi nechtěně pochválíte půvabné pozadí („merci, beau cul"); V zemi, která se vychloubá svými vybranými způsoby, s jejichž pomocí s vámi ovšem nezřídka dost nevybíravě vymetou. Tak pravil hlemýžď - Stephen Clarke od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

Přidáno: 19. května 2018

Síma71, 27. listopadu 2015Merde bylo mnohem lepší, ale i tak tato knížka nebyla tak špatná, jak mi přišlo z komentářů. Nesršela sice vtipem od začátku do konce a místy se opakovala, i tak ale přinesla zajímavé postřehy o francouzích, které mě přiměly myslet si, že bych tam žít nemohla :)
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Stephen Clarke: Tak pravil hlemýžď

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.