Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze

Knihy

Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze - Stephen A. Mitchell. Stephen A. Mitchell stál vždy v popředí mohutného paradigmatického posunu v současné psychoanalýze od tradičního jednoosobnostního modelu k dvouosobnostnímu interaktivnímu a vztahovému modelu. V knize Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze poskytuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze koupíte i tady

Specifikace Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 188 Kč

Stephen A. Mitchell stál vždy v popředí mohutného paradigmatického posunu v současné psychoanalýze od tradičního jednoosobnostního modelu k dvouosobnostnímu interaktivnímu a vztahovému modelu. V knize ... a dál?

Produkt Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze

Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze - parametry

Název produktu: Stephen A. Mitchell: Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 217 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze - Stephen A. Mitchell. Stephen A. Mitchell stál vždy v popředí mohutného paradigmatického posunu v současné psychoanalýze od tradičního jednoosobnostního modelu k dvouosobnostnímu interaktivnímu a vztahovému modelu. V knize Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze poskytuje kritický, komparativní rámec pro probádání širokého spektra pojmů a koncepcí, jež byly nově vytvořeny k pochopení interaktivních procesů probíhajících mezi analyzandem a analytikem. Připomíná rozsáhlou tradici kleiniánské teorie a interpersonální psychoanalýzy i teorii objektních vztahů a progresivní freudiánské myšlenky, a do hloubky se zabývá terapeutickým působením v psychoanalýze, anachronickými ideály, jako jsou anonymita a neutralita, povahou analytického poznání a otázkami autority, a nakonec i problémy pohlaví a sexuální orientace v postmoderní době. Své úvahy předkládá pro něj typickou jasnou formou bez nadbytečného používání odborného žargonu. Jeho kniha je proto přitažlivá nejen pro analytiky, kteří pracují v klinické praxi a mají různé odborné zázemí a různé zkušenosti, ale rovněž pro čtenáře z řad laické veřejnosti, kteří se zajímají o to, jakých úspěchů moderní psychoanalýza dosáhla, i o to, které úkoly před ní ještě stojí. Ovlivňování a autonomie v psychoanalýze - Stephen A. Mitchell od nakladatelství Triton v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Stephen A. Mitchell, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2002


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.