Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta

Próza - beletrie

Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Stephanie Laurensová, Odhodlaná nevěsta je první ze čtyř dílů dobrodružné ságy o důstojnících britského impéria bojujících na půdě tajemného indického kontinentu s fanatickou sektou Černé kobry. A především o jejich čtyřech vyvolených ženách, nádherných, statečných a odhodlaných vdát se. Napsala Stephanie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.80952
skladem

Jaké má kniha
Odhodlaná nevěsta
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 349 Kč

Boj s neznámými protivníky z Černé kobry se přitvrzuje. A tak když Gareth Hamilton rozpozná Emily Ensworthovou v nedokonalém převleku, uklidí ji do bezpečí před pronásledovateli. Avšak aby ji ochránil, musí ji přidělit roli v nebezpečné intrice, o kterou se pokouší. Emily něco vydrží, ví sice, že o svěřené dokumenty nesmí být připravena, ale přesto zamýšlí vylákat své pronásledovatele a předat je spravedlnosti. Společně s Garethem se snaží přimět své pronásledovatele, aby se prozradili. Sdílené nebezpečí oba » ... a dál?

Produkt Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta

Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta - parametry

Název produktu: Stephanie Laurens: Odhodlaná nevěsta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Stephanie Laurensová, Odhodlaná nevěsta je první ze čtyř dílů dobrodružné ságy o důstojnících britského impéria

bojujících na půdě tajemného indického kontinentu s fanatickou sektou Černé kobry. A především o jejich čtyřech vyvolených ženách, nádherných, statečných

a odhodlaných vdát se. Napsala Stephanie Laurens . Tajný kult Černé kobry pronásleduje britské vojáky v Indii se

zapřisáhlým nepřátelstvím a smrtící nenávistí. Čtyři důstojníci koruny

se rozhodnou postavit se bojovnému bratrstvu za každou cenu. Jeden z

nich, Gareth Hamilton, odjíždí z Indie s tajným posláním a odhodláním

vlákat členy spolku do pasti. Jeho plány nečekaně zkříží setkání s

neobvyklou dívkou. V přístavu Aden jej osloví Emily Ensworthová a

Gareth a jeho bojovnost se utopí v jejích očích. Náhle se nedokáže

rozhodnout, jestli naplnit svou lásku k Anglii, nebo zůstat s Emily a

stát se jejím ochráncem. Emily ovšem není křehkou květinkou, za jakou jí Gareth pokládá. Má své

vlastní plány, je odhodlána je uskutečnit a mladý důstojník v nich

hraje hlavní roli. Vrhne se po hlavě do nebezpečné intriky, kterou

Gareth konstruuje. Společně sdílí nepohodlí cesty divokou džunglí a

Emily trpělivě jde za svým cílem – stát se Garethovou manželkou. Druh sortimentu : Kniha, Odhodlaná nevěsta, Jazyk : Čeština, Počet stran : 488 Odhodlaná nevěsta - Stephanie Laurens. Boj s neznámými protivníky z Černé kobry se přitvrzuje. A tak když Gareth Hamilton rozpozná Emily Ensworthovou v nedokonalém převleku, uklidí ji do bezpečí před pronásledovateli. Avšak aby ji ochránil, musí ji přidělit roli v nebezpečné intrice, o kterou se pokouší. Emily něco vydrží, ví sice, že o svěřené dokumenty nesmí být připravena, ale přesto zamýšlí vylákat své pronásledovatele a předat je spravedlnosti. Společně s Garethem se snaží přimět své pronásledovatele, aby se prozradili. Sdílené nebezpečí oba sbližuje a jen těžko odolávají rodící se vášni. Musí ale vynaložit všechny síly, aby jejich láska měla nějakou budoucnost. Z cyklu Černá kobra Odhodlaná nevěsta - Stephanie Laurens od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Boj s přívrženci kultu Černé kobry se přitvrzuje! Když major Gareth Hamilton uvidí v Adenu Emily Ensworthovou, pochopí, že úkol, s nímž odjel z Indie, musí ustoupit povinnosti půvabnou dívku chránit. A to i přesto, že Emily chce, aby jí přidělil její vlastní roli v nebezpečné intrice, o kterou se původně pokoušel - nalákat na sebe krvežíznivé kultisty a v boji snížit jejich počet. Co Gareth ale netuší, je to, že stejně jako on má svůj plán i Emily. Že se rozhodla, že právě on se stane jejím vyvoleným džentlmenem, s nímž stráví zbytek života. A že tento svůj plán trpělivě naplňuje. Emily se stává jeho spolehlivou partnerkou - sdílené nebezpečí oba sbližuje a jen těžko odolávají rodící se vášni. Oba ale musejí vynaložit všechny síly, aby jejich láska měla nějakou budoucnost. (cyklus Černá kobra)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.