Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Stephanie Laurens: Dokonalá milenka

Próza - beletrie

Stephanie Laurens: Dokonalá milenka cena od 0 Kč

Stephanie Laurens: Dokonalá milenka

Hodnocení: 1x
  • 4

Simon, poslední svobodný Cynster své generace, hledá ženu. Vážnou známost. Manželku. Dlouhá léta si užíval diskrétních pletek s urozenými dámami, nejlépe vdanými, nyní mu však jeho bezstarostná svoboda nedává spát. Dědictví po pratetě Claře v podobě domu v Sommersetu ho totiž přunutilo zamyslet se nad svými ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Stephanie Laurens: Dokonalá milenka - parametry

Název produktu: Stephanie Laurens: Dokonalá milenka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Simon, poslední svobodný Cynster své generace, hledá ženu. Vážnou známost. Manželku. Dlouhá léta si užíval diskrétních pletek s urozenými dámami, nejlépe vdanými, nyní mu však jeho bezstarostná svoboda nedává spát. Dědictví po pratetě Claře v podobě domu v Sommersetu ho totiž přunutilo zamyslet se nad svými dosavadními životními hodnotami. Teprve skrze dusivé, pusté ticho, které v domě panuje, si uvědomil, co dává smysl životům jeho starších bratrů. Rodina. Jenže kde ji vzít?

Simon se to tiž, co se opačného pohlaví týče, nespokojí s ničím jiným než s absolutním naplněním své představy ideálu. Tedy přes den dokonalou dámou a v noci prostopášnou hříšnou milenkou v jedné osobě. Zároveň ví, že jeho pátrání musí být více než delikátní - kdyby se rozkřiklo, že hledá manželku, svou náruč by mu otevřela každá nezadaná nebo ovdovělá dáma v Anglii.

Když při návštěvě dávného přítele potkává Portii Ashfordovou, sestru svého švagra, je především roztrpčen. Protože patří do rodiny, cítil vždy povinnost tuto "nejkomplikovanější ženu, jakou kdy poznal," ochraňovat a starat se o ni. Že to většinou skončilo křikem, se rozumí jaksi samo sebou. Slečna Ashfordová mát totiž jazyk ostrý jako břitvu, je temperamentní a tvrdohlavá a nade vše na světě lpí na své nezávislosti. Nebo to aspoň dává všem najevo... Dokonalá milenka - Stephanie Laurensová. Simon Frederick Cynster hledá ženu, která by ve dne byla dokonalou dámou a v noci prostopášnou hříšnou milenkou. S ničím jiným než s absolutním naplněním svých představ se nespokojí. Zároveň si je však dobře vědom toho, jak delikátní musí jeho pátrání být. Nemůže si dovolit urazit čest nějaké dámy, nemůže si dovolit ztratit čest svou, a především – nemůže si dovolit, aby se to rozkřiklo a svou náruč mu pak nabízela každá nezadaná nebo ovdovělá dáma v království. Když ale potkává Portii Ashfordovou, kterou zná od dětství a nikdy o ní jako o své případné družce neuvažoval, je ohromen. Mimo jiné i tím, s jakou tvrdohlavostí slečna Ashfordová lpí na své nezávislosti. Dokonalá milenka - Stephanie Laurensová od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.