Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky

Učebnice/Odborná literatura

Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky

Hodnocení: 4x
  • 3.25

Tato osvědčená učebnice spojuje to nejlepší z klasického přístupu k výuce s moderním trendem využívání informačních technologií. Je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří se německy kdysi učili, ale už dávno většinu zapomněli. S touto učebnicí mají možnost znalosti si oživit a prohloubit. Němčinu pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Němčina pro začátečníky..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky koupíte i tady

Specifikace Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

Tato učebnice spojuje klasické přístup k výuce s moderním trendem využití informačních technologií. Je určená začátečníkům i těch, kteří se někdy už němčinu učili, ale dávno ji zapomněli. Tato kniha p ... a dál?

Produkt Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky

Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky - parametry

Název produktu: Štěpánka Pařízková: Němčina pro začátečníky a samouky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.25 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.25
Podrobný popis:

Tato osvědčená učebnice spojuje to nejlepší z klasického přístupu k výuce s moderním trendem využívání informačních technologií. Je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří se německy kdysi učili, ale už dávno většinu zapomněli. S touto učebnicí mají možnost znalosti si oživit a prohloubit. Němčinu pro začátečníky a samouky jistě ocení i studenti nadaní jinak než jazykově, protože jim pomůže po malých krůčcích zažít jevy tak odlišné od češtiny, jako například časování sloves, a neodradí je svou přílišnou náročností už v prvních lekcích, přitom však po absolvování celé učebnice získají znalosti veškeré základní gramatiky i slovní zásoby, potřebné v běžných životních situacích. Tato němčina pro samouky nabízí zcela zdarma zajímavý bonus v podobě desítek interaktivních cvičení na www.jazykynanetu.cz, která rozšiřují znalosti atraktivní cestou. Využívají přirozené lidské hravosti a pozitivně motivují k dalšímu studiu. Němčina pro začátečníky a samouky je rozdělena na 26 lekcí, každá lekce má 2 až 3 části označené písmeny A - B - C. A a B jsou výukové lekce, C jsou lekce opakovací. EINFÜHRUNG Úvod - v něm se setkáte s novými gramatickými jevy v návaznosti na již probranou látku. TEXT - je orientovaný na rozšíření slovní zásoby, osvojení si některých konverzačních dovedností a v neposlední řadě opět na nové gramatické jevy (vytištěné tučně). V těchto dvou oddílech je připojen slovníček. GRAMMATISCHE ERLÄUTERUNGEN výklad gramatiky - seznamuje s novou gramatikou, která pro vás však již nebude obtížná, protože už ji zčásti budete znát z předchozích oddílů. ÜBUNGEN cvičení - nově jsou ke stávajícím cvičením v téměř každé lekci přidaná interaktivní cvičení, která se vyplňují na internetu. Najdete je na www.jazykynanetu.cz . Pro majitele dřívějších vydání je připraven ke stažení soubor se zadáními, který lze snadno a bezplatně získat na výše uvedené adrese. MERKE! Pamatuj si! - zopakování základních principů nově probraných jevů, odlišné vazby nově probraných sloves, odlišné významy některých slov apod. KONTROLLTESTE (Kontrolní testy) - překladová cvičení. PŘELOŽTE SE SLOVNÍKEM - od 16. lekce vkládáme i cvičení 'Přeložte se slovníkem' jako zpestření a na procvičení vnímání mluvené němčiny. Oddíly Einführung, Text a Přeložte se slovníkem jsou k dispozici na přiloženém CD ve formátu MP3, které je nedílnou součástí učebnice. Celých 150 minut je namluveno rodilými mluvčími. Anotace: Klasická učebnice němčiny s velmi pozvolným tempem výuky vhodná pro studenty s jiným než jazykovým nadáním. Seznámíte se v ní jak s veškerou základní gramatikou, tak slovní zásobou a s nejčastějšími konverzačními tématy. Obsahuje desítky zábavných interaktivních cvičení pro použití na počítači, které jsou příjemným bonusem této učebnice. Němčina pro začátečníky a samouky (+CD) - Štěpánka Pařížková. Nové vydání rozšířené o interaktivní část. Němčina pro začátečníky a samouky (+CD) - Štěpánka Pařížková od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.