Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence

Učebnice/Odborná literatura

Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Syndrom inzulinové rezistence - Klára Owen;Štěpán Svačina. Publikace je věnována jednomu z nejčastějších onemocnění – syndromu inzulínové rezistence, který se týká až dvou třetin naší populace. Jednotlivě jsou probrány jeho hlavní složky, samostatné kapitoly se týkají poruch metabolismu lipidů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence koupíte i tady

Specifikace Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 63 Kč

Publikace je věnována jednomu z nejčastějších onemocnění – syndromu inzulínové rezistence, který se týká až dvou třetin naší populace. Jednotlivě jsou probrány jeho hlavní složky, samostatné kapitoly ... a dál?

Produkt Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence

Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence - parametry

Název produktu: Štěpán Svačina: Syndrom inzulínové rezistence
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Syndrom inzulinové rezistence - Klára Owen;Štěpán Svačina. Publikace je věnována jednomu z nejčastějších onemocnění – syndromu inzulínové rezistence, který se týká až dvou třetin naší populace. Jednotlivě jsou probrány jeho hlavní složky, samostatné kapitoly se týkají poruch metabolismu lipidů, hemokoagulace a glukózové homeostázy se zvláštním důrazem na prevenci a léčbu manifestního diabetu, hypertenze a obezity. Kromě uceleného pojetí metabolického onemocnění zahrnuje kniha také zasvěcený pohled na aterosklerózu jako jeho důsledek. Uvedeny jsou rovněž souvislosti s výskytem zhoubných nádorů či psychických onemocnění a vazba k tzv. syndromu polycystických ovarií. Osvětleny jsou také patogenetické aspekty jednotlivých složek syndromu inzulínové rezistence a jeho genetika. Cenné je výrazné zaměření celé knihy na klinickou praxi včetně přehledných tabulek dostupných léčiv a hodnocení jejich případných dalších účinků. Rozsáhlé kapitoly se věnují dietám při jednotlivých součástech syndromu inzulínové rezistence. Podrobně jsou popsány i další léčebné postupy, jako je farmakoterapie, psychoterapie, fyzická aktivita a chirurgická léčba obezity. V závěru knihy jsou podrobně rozebrány možnosti prevence metabolického syndromu a jeho složek a nechybí ani přehled nejvýznamnější literatury Publikace: Syndrom inzulinové rezistence - Klára Owen;Štěpán Svačina. Triton - Jazyk: CZ - 186 str. - ISBN: 978-80-7254-353-3 - Kniha Štěpán SvačinaTritonKniha, čeština, 186 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.