MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Štěpán Nosek: Penumbra

Knihy

Štěpán Nosek: Penumbra

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025728956

Penumbra - Štěpán Nosek Slovo penumbra znamená polostín nebo světlejší část sluneční skvrny. Neurčité teritorium mezi temnotou a plným světlem. Označuje se jím někdy také šedá zóna, přechodové území, nejzazší okraj okraje. Na pozadí takto unikavého prostoru vyvstávají v pomalém tempu stále průzračnější obrazy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318

Jaké má kniha
Penumbra
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Štěpán Nosek: Penumbra

Specifikace Štěpán Nosek: Penumbra

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 119 Kč

Slovo penumbra znamená polostín nebo světlejší část sluneční skvrny. Neurčité teritorium mezi temnotou a plným světlem. Označuje se jím někdy také šedá zóna, přechodové území, nejzazší okraj okraje. Na pozadí takto unikavého prostoru vyvstávají v pomalém tempu stále průzračnější obrazy stejnojmenné sbírky Štěpána Noska. Básně o nepravděpodobných andělech a jízdě po slovenské dálnici, o dítěti běžícím po hraně bazénu a astronautech rotujících ve volném prostoru, o písku osychajícím po vlně a bezvětří vylidněného » ... a dál?

Produkt Štěpán Nosek: Penumbra

Štěpán Nosek: Penumbra - parametry

Název produktu: Štěpán Nosek: Penumbra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Penumbra - Štěpán Nosek Slovo penumbra znamená polostín nebo světlejší část sluneční skvrny. Neurčité teritorium mezi temnotou a plným světlem. Označuje se jím někdy také šedá zóna, přechodové území, nejzazší okraj okraje. Na pozadí takto unikavého prostoru vyvstávají v pomalém tempu stále průzračnější obrazy stejnojmenné sbírky Štěpána Noska. Básně o nepravděpodobných andělech a jízdě po slovenské dálnici, o dítěti běžícím po hraně bazénu a astronautech rotujících ve volném prostoru, o písku osychajícím po vlně a bezvětří vylidněného kampusu na severoirské hranici, básně o měsíčním světle na hladině rybníka připomínajícím slavnou fotografii, o tom, co se děje během zatmění, o tom, že se nikdo nikdy nikam neztratí, v knížce, která vychází osm let po autorově předchozí. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie | Česká a slovenská poezie od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Štěpán Nosek: Penumbra

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.