Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek

Knihy naučná literatura

Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Stefan Rebenich, Z čeho se zrodila evropská civilizace a jaké osobnosti a události formovaly naše kořeny a naši vzdělanost? Tato témata a řadu dalších probírá ve své knížce o životě ve starověkém Řecku a Římě švýcarský historik Stefan Rebenich. Z plejády otázek položených studenty a svých odpovědí na ně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Antika - 101 nejdůležit..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek koupíte i tady

Specifikace Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Z čeho se zrodila evropská civilizace a jaké osobnosti a události formovaly naše kořeny a naši vzdělanost? Tato témata a řadu dalších probírá ve své knížce o životě ve starověkém Řecku a Římě švýcar ... a dál?

Produkt Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek

Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek - parametry

Název produktu: Stefan Rebenich: Antika - 101 nejdůležitějších otázek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Stefan Rebenich, Z čeho se zrodila evropská civilizace a jaké osobnosti a události formovaly naše kořeny a naši vzdělanost? Tato témata a řadu dalších probírá ve své knížce o životě ve starověkém Řecku a Římě švýcarský historik Stefan Rebenich. Z plejády otázek položených studenty a svých odpovědí na ně sestavil plastický mozaikový obraz epochy, o níž se dnešní člověk nezřídka dovídá jen zkresleně z historických velkofilmů. Doplněno fotografiemi. Druh sortimentu : Kniha, 101 nejdůležitějších otázek Antika, Jazyk : Čeština, Počet stran : 160 Publikace: Antika - 101 nejdůležitějších otázek - Stefan Rebenich. Antika - označuje časový úsek starověkých dějin, ve kterém vznikly

a rozvinuly se - ve výtvarném umění a literatuře, ve vědě a

filozofii, v politice a praktickém životě - působením řeckých a

římských tvůrců kulturní jednoty, které se staly základem evropské

a de facto světové vzdělanosti. Publikace: Antika - 101 nejdůležitějších otázek - Stefan Rebenich. Knížka, která není nudnou učebnici, ale pestrou a čtivou mozaikou zajímavých informací.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.