Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014

Učebnice/Odborná literatura

Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi - Štefan Korec. Kniha od popredného slovenského odborníka na stavebné a pozemkové právo poskytuje základné informácie o všetkých dôležitých pozemkovo-právnych predpisoch a inštitúciách podľa platného práva v Slovenskej republike. Okrem STAVEBNÉHO ZÁKONA s komentárom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Stavebný zákon, stavebn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014 koupíte i tady

Specifikace Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 376 Kč

Kniha od popredného slovenského odborníka na stavebné a pozemkové právo poskytuje základné informácie o všetkých dôležitých pozemkovo-právnych predpisoch a inštitúciách podľa platného práva v Slovensk ... a dál?

Produkt Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014

Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014 - parametry

Název produktu: Štefan Korec: Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi platné od 1.1.2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 376 Kč
Maximální cena: 568 Kč
Ušetríte až: 192 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi - Štefan Korec. Kniha od popredného slovenského odborníka na stavebné a pozemkové právo poskytuje základné informácie o všetkých dôležitých pozemkovo-právnych predpisoch a inštitúciách podľa platného práva v Slovenskej republike. Okrem STAVEBNÉHO ZÁKONA s komentárom tu čitateľ nájde i nový ZÁKON O STAVEBNÝCH VÝROBKOCH s komentárom, Vyhlášku č. 453/2000 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia stavebného zákona, vyhlášku 88/2001 Z. z. o územnoplánovacích podkladoch a územnoplánovacej dokumentácii, zákon 175/1999 Z. z. o niektorých opatreniach týkajúcich sa prípravy významných investícií, zákon č. 64/1997 Z. z. o užívaní pozemkov v zriadených záhradkových osadách a vyporiadaní vlastníctva k nim a ďalších 6 významných zákonov, ktoré sa týkajú stavebného práva. Kniha je zauktualizovaná, doplnená a komplexne zachytáva právny stav, ktorý v oblasti stavebného a pozemkového práva platí od 1. januára 2014. Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi - Štefan Korec od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Štefan Korec, Druh sortimentu : Kniha, Stavebný zákon, stavebné a pozemkové právo v praxi, Jazyk : Slovenština, Počet stran : 504


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.