Stavebnice Lori 11 3 druhy
Stavebnice Lori 11 3 druhy

Stavebnice Lori 11 3 druhy

80%
od 113 Kč

Lori Stavebnice 11 Zákazové značky

Zákazové značky s autíčkem a samolepkami pro všechny malé i velké řidiče, kteří se chtějí naučit orientovat na silnici a přitom dodržovat pravidla silničního provozu.

Na výběr máte ze tří sad: Výstražné značky a autíčko, zákazové…

Onlineshop.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 99 Kč Skladem
113 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Stavebnice Lori 11 3 druhy
Výrobce: Lori
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetříte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Lori Stavebnice 11 Zákazové značky

Zákazové značky s autíčkem a samolepkami pro všechny malé i velké řidiče, kteří se chtějí naučit orientovat na silnici a přitom dodržovat pravidla silničního provozu.

Na výběr máte ze tří sad: Výstražné značky a autíčko, zákazové značky a autíčko nebo příkazové, informační značky a autíčko.

Obsah sady:

  • 16 značek + 2 kužele + 1 auto

Kupte si praktický výukový set se značkami!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast
Výška značky: 8 cm
Počet dílů: 35
Země původu: ČR

Dětská stavebnice Lori 11 Autoškola od Lori Toys pro začínající řidiče. Naučte se poznávat značky a orientovat se správně na silnici s Lori stavebnice. Stavebnice Autoškola je k dostání ve 3 provedeních. 1. sada obsahuje autíčko a výstražné značky, 2. sada obsahuje autíčko a zákazové značky, 3. sada obsahuje autíčko s příkazovými a informačními značkami.Lori stavebnici 11 můžete kombinovat i s ostatními Lori stavebnicemi.Výška značky je 8 cm. Stavebnice Lori poskytují maximální prostor pro Vaší fantazii.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Cena je uvedena za 1 balení hračky. AUTOŠKOLA - příkazové a informativní značky s autíčkem a samolepkami Nejaktuálnější publikace pro žáky autoškol – obsahuje všechny nezbytné informace k získání řidičského průkazu a nezatěžuje uchazeče zbytečnými informacemi. Moderní koncepce učebnice vychází z posloupnosti předmětů tak, jak se žáci v autoškole učí. Snadná navigace v knize pomocí barevných hmatníků pomůže v přípravě na hodiny v autoškole i k opakování látky. Publikace obsahuje pravidla, vyhlášky a související předpisy, přehled značek, křižovatek včetně jejich vysvětlení, stejně jako jednoduché a snadno Dětská stavebnice LORI 11 autoškola a dopravní značky. Balení obsahuje 16ks dopravních značek, 2 kužely a auto. V krabici 22x13x6 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Stavebnice LORI 11 Autoškola Dopravní značky 16ks+2 kužely+auto plast v krabici 22x13x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.