Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

Knihy

Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

Hodnocení: 0x
  • 4

Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018 - Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta, Popelová Lenka Obsáhlá publikace Stavby století Čech, Moravy a Slezska, bohatě vybavená obrazovými ukázkami vychází ke stému výročí republiky. Výročí se však nestalo důvodem k všeobecně oslavným textům, ale podnětem ke zpracování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55713
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Stavby století Čech, Mo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

Specifikace Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 479 Kč

Kniha - autor Lenka Popelová; Vladimír Šlapeta; Petr Vorlík, 608 stran, česky. Obsáhlá publikace Stavby století Čech, Moravy a Slezska, bohatě vybavená obrazovými ukázkami vychází ke stému výročí republiky. Výročí se však nestalo důvodem k všeobecně oslavným textům, ale podnětem ke zpracování publikace přibližující čtenářům architektonické hodnoty, které nám jako kulturní dědictví zanechal stoletý vývoj republiky a sto let práce desítek architektů, stavitelů a stavebníků. A také jako svědectví o tom jak si tohoto » ... a dál?

Produkt Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018 - parametry

Název produktu: Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 479 Kč
Maximální cena: 645 Kč
Ušetríte až: 166 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018 - Petr Vorlík, Vladimír Šlapeta, Popelová Lenka Obsáhlá publikace Stavby století Čech, Moravy a Slezska, bohatě vybavená obrazovými ukázkami vychází ke stému výročí republiky. Výročí se však nestalo důvodem k všeobecně oslavným textům, ale podnětem ke zpracování publikace přibližující čtenářům architektonické hodnoty, které nám jako kulturní dědictví zanechal stoletý vývoj republiky a sto let práce desítek architektů, stavitelů a stavebníků. A také jako svědectví o tom jak si tohoto dědictví vážíme a jak o něj pečujeme. Publikace představuje čtenářům na 149 staveb a stavebních komplexů ve všech krajích republiky, doprovázených 1217 vyobrazeními staveb, v dobových i současných fotografiích, plánech, kresbách a mapovými přílohami všech krajů a staveb století. Na realizaci uváděných staveb se podílelo na dvě stě architektů od neslavnějších světových a evropských osobností jako byl Ludwig Mies van der Rohe, Frank O. Gehry, Adolf Loos až po desítky vynikajících známých českých architektů i architektů neprávem zapomínaných a zapomenutých. Více jak čtyři desítky autorů publikace pracovaly pod vedením editorů Prof. ing. arch. Vladimíra Šlapety DrSc., Doc. ing. arch. Lenky Popelové, Doc. ing. arch. Petra Vorla, PhD. Vydavatelé i autoři věří, že čtenář najde v publikaci bohatý zdroj informací o stavbách, se kterými se denně potkává na desítkách míst v celé naší republice. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Architektura | Česká architektura od Foibos naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Stavby století Čech, Moravy a Slezska 1918 – 2018

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.