MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

Ostatní z kategorie knihy

Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073672454

Když dětem nejde čtení 3 - Čtení slov se shluky souhlásek - Stanislava Emmerlingová Čtení slov se shluky souhlásek Třetí díl pracovních listů, které pomáhají dětem při problémech se čtením, svým pojetím navazuje na dva předcházející díly. Je to zábavná čítanka, s níž může dítě pracovat doma i ve škole. Je zaměřena na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62486
skladem

Jaké má kniha
Když dětem nejde čtení 3
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

Specifikace Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 135 Kč

Kniha – autor Stanislava Emmerlingová, 80 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Třetí díl pracovních listů, které pomáhají dětem při problémech se čtením, svým pojetím navazuje na dva předcházející díly. Je to zábavná čítanka, s níž může dítě pracovat doma i ve škole. Je zaměřena na zvládnutí plynulého čtení, syntézy a analýzy slabik se souhláskovými shluky a slov, které tyto slabiky obsahují. Děti se učí tvořivým způsobem, vychází se z dovedností, které už zvládly. Cíleně jsou využívány prvky tvořivé » ... a dál?

Produkt Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3 - parametry

Název produktu: Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Když dětem nejde čtení 3 - Čtení slov se shluky souhlásek - Stanislava Emmerlingová Čtení slov se shluky souhlásek Třetí díl pracovních listů, které pomáhají dětem při problémech se čtením, svým pojetím navazuje na dva předcházející díly. Je to zábavná čítanka, s níž může dítě pracovat doma i ve škole. Je zaměřena na zvládnutí plynulého čtení, syntézy a analýzy slabik se souhláskovými shluky a slov, které tyto slabiky obsahují. Děti se učí tvořivým způsobem, vychází se z dovedností, které už zvládly. Cíleně jsou využívány prvky tvořivé dramatiky, obrazné představivosti, globálního myšlení apod., tedy aktivity, které zapojují do procesu učení pravou hemisféru. Druhá část je více zaměřena na rozvíjení aktivit levé hemisféry (rytmizace, hádanky, doplňovačky). Pracovní listy jsou vhodné pro individuální práci s dyslektickými dětmi, k výuce čtení ve specializovaných dyslektických třídách, zvláštních školách a také k nácviku čtení v domácím prostředí pod vedením rodičů, nejlépe ve spolupráci s vyučujícím nebo se speciál z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Logopedie, Grafomotorika od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Stanislava Emmerlingová: Když dětem nejde čtení 3

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.