Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou

Knihy

Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou

Hodnocení: 1x
  • 4

Lapálie s mořskou pannou - Bumbová Stanislava, Študlarová Zdeňka Dětským čtenářům od 5 do 9 let přinášíme sérii tří pohádek o loďce Matyldě, které na sebe volně navazují. Knížky jsou postaveny na pohádkové fantazii a dětsky vnímaném světě, kdy se malý čtenář setká s pohádkovými bytostmi (piráti, víly, mořská ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79072

Jaké má kniha
Lapálie s mořskou pannou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 84 Kč

Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábku uloupí pro sebe. Omámila ho a zatáhla pod hladinu, přestože se jí v tom snažili pes Chlup a vydří kluk Očko zabránit. Mořská želva, kareta Gréta, jim pomáhá najít Velkou podmořskou knihu Pána všech moří, ve které se píše, jak Kocábku vysvobodit. Co myslíte, podaří se jim to? Na palubě loďky Matyldy nás čekají další napínavá a legrační dobrodružství, při nichž leckdy tuhne krev v žilách i otrlým námořníkům. ... a dál?

Produkt Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou

Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou - parametry

Název produktu: Stanislava Bumbová: Lapálie s mořskou pannou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lapálie s mořskou pannou - Bumbová Stanislava, Študlarová Zdeňka Dětským čtenářům od 5 do 9 let přinášíme sérii tří pohádek o loďce Matyldě, které na sebe volně navazují. Knížky jsou postaveny na pohádkové fantazii a dětsky vnímaném světě, kdy se malý čtenář setká s pohádkovými bytostmi (piráti, víly, mořská panna...) a společně s hrdiny prožívá mnohá dobrodružství v kouzelných zemích i neznámých místech. Začínajícího čtenáře by měly oslovit exotičností prostředí, podpořenou hezkými obrázky, ale a příjemnou atmosférou pohádky, kde vždy vše nakonec dopadne tak, jak má. Pohádky humorným a především laskavým způsobem nenásilně seznamují s etickými hodnotami v mezilidských vztazích. V jednom světě se vedle sebe potkávají lidé, zvířátka, pohádkové bytosti i částečně personifikované věci. Vytvářejí se mezi nimi vazby a vznikají situace, které nejsou nepodobné situacím ze skutečného života dětí (např. nebát se prokázat svou statečnost, pomoci někomu v nouzi, svatba v rodině a s tím související změna vztahů, síla přátelství atd.). Kromě základních etických hodnot je nedílnou součástí knížky také výchova k ekologickému cítění světa (vypouštění ptáků z klecí, sázení a péče o stromek, seznámení se s u nás méně známými mořskými živočichy - kosatka, mořská vydra, chobotnice aj.). z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Pohádky | České pohádky od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Lapálie s mořskou pannou - Pohádky loďky Matyldy - Bumbová Stanislava. Mořská panna Leontýnka se rozhodla, že si kapitána Kocábku uloupí

pro sebe. Omámila ho a zatáhla pod hladinu, přestože se jí v tom

snažili pes Chlup a vydří kluk Očko zabránit. Mořská želva, kareta

Gréta, jim pomáhá najít Velkou podmořskou knihu Pána všech moří, ve

které se píše, jak Kocábku vysvobodit. Co myslíte, podaří se jim

to? Na palubě loďky Matyldy nás čekají další napínavá a legrační

dobrodružství, při nichž leckdy tuhne krev v žilách i otrlým

námořníkům. Publikace: Lapálie s mořskou pannou - Pohádky loďky Matyldy - Bumbová Stanislava.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.