Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace volně navazuje na Cvičebnici angličtiny (nejen) pro základní a střední školy, je však určena všem mírně pokročilým studentům angličtiny. Je vhodná zejména pro mládež starší 14 let, ale i pro dospělé. Může být používána buď samostatně, nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část koupíte i tady

Specifikace Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 37 Kč

Publikace volně navazuje na Cvičebnici angličtiny (nejen) pro základní a střední školy, je však určena všem mírně pokročilým studentům angličtiny. V úvodu každé lekce je umístěn přehled nové slovní zá ... a dál?

Produkt Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část

Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část - parametry

Název produktu: Stanislav Sládeček: Cvičebnice angličtiny pro mírně pokročilé-1.část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace volně navazuje na Cvičebnici angličtiny (nejen) pro základní a střední školy, je však určena všem mírně pokročilým studentům angličtiny.

Je vhodná zejména pro mládež starší 14 let, ale i pro dospělé.

Může být používána buď samostatně, nebo jako doplňkový materiál k učebnicím úrovně pre-intermediate až intermediate, např. Headway, Life Lines nebo Opportunities.

Cvičebnice je rozčleněna do 12 lekcí (Units).

Z důvodu velkého objemu je kniha rozdělena na dvě samostatně prodejné části.

První část obsahuje lekce 1-6 a druhá část lekce 7-12.

V úvodu každé lekce je umístěn přehled nové slovní zásoby, následuje výklad nové gramatiky a vlastní cvičení rozvíjející různé řečové dovednosti - slovní zásobu, gramatiku, čtení, poslech, samostatný ústní projev a psaní. Zvláštní pozornost je věnována systematickému procvičování frázových sloves.

Veškerá cvičení je možno vypracovat samostatně, bez pomoci učitele či jiného studenta. Z tohoto důvodu je cvičebnice vhodná i pro samouky. Pokud není v zadání vysloveně uvedeno jinak, lze cvičení provádět podle vlastního uvážení jak ústně, tak písemně.

Každá lekce je zaměřena na určité téma (země a národnosti, trávení volného času, cestování, sport a další aktivity, kultura, vzdělávání, právo atd.), čemuž odpovídá i výběr slovní zásoby.

Některé lekce obsahují hodně odborných výrazů, důležitých jen pro určitou oblast studia. To znamená, že není třeba se naučit veškerá lexika každé lekce. Rozsah učiva záleží na osobním výběru a zájmu o konkrétní obor.

Rozsah: 140 stran

Formát: 200x287 mm, měkká vazba Anglicko-český a česko-anglický kolibří slovník obsahuje celkem 13 500 základních hesel. Slovní zásobu doplňují fráze a odvozená slova. Upřesňující výklad obsahu slov doprovází stručné poznámky menším typem písma. Z důvodu úspory místa je využíváno hnízdování slov. Součástí upřesnění významu některých frekventovaných hesel jsou slovní spojení. Přepis anglické výslovnosti je uváděn pouze v části anglicko-české, zde také naleznete kapitoly: Seznam nepravidelných sloves, Míry a váhy, Číslovky základní, řadové a násobné, Matematické termíny, Zkratky atd. Dostává se vám do rukou druhé rozšířené vydání konverzační příručky Americké angličtiny, která je určena všem, kteří se chtějí s lidmi z USA a Kanady domluvit, pobavit či spřátelit. Může sloužit i jako doplňkový materiál ve výuce anglického jazyka na základních, středních a jazykových školách (kde se většinou vyučuje angličtina britská). Mezi britskou a americkou angličtinou existují rozdíly, a to zejména ve slovní zásobě a frazeologii. Tato publikace tedy studenty lépe připraví na pobyt v Severní Americe či setkání s mluvčími z této oblasti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.