Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý

Knihy naučná literatura

Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý

Hodnocení: 1x
  • 4

Tomáš Baťa - Známý i neznámý (+CD) - Knotek Stanislav. Tomáš Baťa - Známý i neznámý (+CD) Kniha, kterou právě držíte v rukou, je vyjádřením úcty a zároveň i splátkou dluhu Tomáši Baťovi juniorovi. I proto má dvě části. V první dvaatřicet osob rozličného postavení, profesí a věku nabízí dvaatřicet pohledů na tohoto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tomáš Baťa - Známý i ne..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý koupíte i tady

Specifikace Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 257 Kč

Kniha, kterou právě držíte v rukou, je vyjádřením úcty a zároveň i splátkou dluhu Tomáši Baťovi juniorovi. I proto má dvě části. V první dvaatřicet osob rozličného postavení, profesí a věku nabízí dva ... a dál?

Produkt Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý

Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý - parametry

Název produktu: Stanislav Knotek: Tomáš Baťa - Známý i neznámý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 257 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tomáš Baťa - Známý i neznámý (+CD) - Knotek Stanislav. Tomáš Baťa - Známý i neznámý (+CD) Kniha, kterou právě držíte v rukou, je vyjádřením úcty a zároveň i splátkou dluhu Tomáši Baťovi juniorovi. I proto má dvě části. V první dvaatřicet osob rozličného postavení, profesí a věku nabízí dvaatřicet pohledů na tohoto mimořádného člověka. Všichni se s ním osobně setkali a toto setkání v nich zanechalo hluboký dojem či zajímavou vzpomínku. Druhá část nabízí letmý pohled na jeho rozsáhlé podnikatelské dílo. Tomáš Baťa jr. (17. 09. 1914 - 01. 08. 2008) byl nepochybně osobností světového významu. Svědčí o tom, kromě jiného, mimořádné posty, jež zastával v prestižních mezinárodních organizacích, ale i plejáda významných ocenění, která za svého života obdržel. Sám sebe skromně označoval za světového ševce. Díky sametové revoluci jsme měli možnost poznat ho i osobně. Přitom se stalo něco, co se mohlo stát jen kvůli tomu, že od roku 1945 až do konce roku 1989 bylo jméno Baťa v Československu tabu: s Tomášem Baťou jr. se do Československa vrátil i jeho otec. Pokud jsme při hovorech s Tomášem Baťou jr. oceňovali baťovské dílo, měli jsme na mysli dílo vybudované jeho otcem, dílo, které nás stále obklopuje. Vůbec jsme se ale nezajímali o práci Tomáše Bati jr., muže, jenž vybudoval ve světě, stranou našich očí, největší obuvnické impérium všech dob. Tato kniha se to snaží alespoň částečně napravit. Nesčetně fotografií vhodným způsobem dokresluje Tomáše Baťu jr. i jeho podnikatelskou a životní cestu. Tomáš Baťa - Známý i neznámý (+CD) - Knotek Stanislav od nakladatelství v kategorii Osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.