Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Nástin dějin výroby od pravěku po současnost je 1. díl skripta (distanční opory) k předmětu Homo faber, vyučovaného na katedře historie FF OU, ale je vhodná i pro všechny zájemce o dějiny techniky a dějiny výroby. Obsahuje základní přehled o vlivu techniky na vývoj lidstva a obráceně. Líčí tak dějiny techniky a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Nástin dějin výroby od pravěku po současnost je 1. díl skripta (distanční opory) k předmětu Homo faber, vyučovaného na katedře historie FF OU, ale je vhodná i pro všechny zájemce o dějiny techniky a dějiny výroby. Obsahuje základní přehled o vlivu techniky na vývoj lidstva a obráceně. Líčí tak dějiny techniky a výroby jako nedílnou součast dějin lidstva. V jednotlivých kapitolách přibližuje tento 1. díl základní vývoj energetiky, zemědělství a hlavních odvětví průmyslu (hornictví, hutnictví, koksárenství a » ... a dál?

Produkt Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1

Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1 - parametry

Název produktu: Stanislav Knob, Aleš Zářický: Nástin dějin výroby od pravěku po současnost - část 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nástin dějin výroby od pravěku po současnost je 1. díl skripta (distanční opory) k předmětu Homo faber, vyučovaného na katedře historie FF OU, ale je vhodná i pro všechny zájemce o dějiny techniky a dějiny výroby. Obsahuje základní přehled o vlivu techniky na vývoj lidstva a obráceně. Líčí tak dějiny techniky a výroby jako nedílnou součast dějin lidstva. V jednotlivých kapitolách přibližuje tento 1. díl základní vývoj energetiky, zemědělství a hlavních odvětví průmyslu (hornictví, hutnictví, koksárenství a chemický průmysl, textilní průmysl, potravinářství, sklářství, výrobu keramiky a cihel, papírenství a knihtisk). Na konci každé kapitoly najde čtenář nejdůležitější data k danému odvětví a na konci knihy také základní literaturu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.