Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem

Hodnocení: 1x
  • 4

Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem - Stanislav Klazar. Kdo nejvíce platí daně? Kdo nejvíce čerpá veřejné statky z těchto daní financované? To je podle některých ekonomů i politiků ta nejzajímavější a do jisté míry i nejdůležitější otázka, na kterou by mělo odpovědět zkoumání veřejných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem koupíte i tady

Specifikace Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 173 Kč

Kdo nejvíce platí daně? Kdo nejvíce čerpá veřejné statky z těchto daní financované? To je podle některých ekonomů i politiků ta nejzajímavější a do jisté míry i nejdůležitější otázka, na kterou by měl ... a dál?

Produkt Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem

Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem - parametry

Název produktu: Stanislav Klazar: Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 230 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem - Stanislav Klazar. Kdo nejvíce platí daně? Kdo nejvíce čerpá veřejné statky z těchto daní financované? To je podle některých ekonomů i politiků ta nejzajímavější a do jisté míry i nejdůležitější otázka, na kterou by mělo odpovědět zkoumání veřejných financí jako celku. Od odpovědí na tyto otázky se odvíjí diskuse o schopnosti redistribuovat bohatstvím, zabezpečovat přiměřenou míru sociální solidarity a řešit tzv. tržní selhání. Publikace na výše uvedené klíčové otázky hledá odpovědi. Zkoumá, které skupiny domácností platí konkrétní daně, jak moc to zatěžuje jejich rozpočty a jak čerpají státem financované veřejné statky. Věnuje se také dopadu stávajícího a reformovaného penzijního systému. Na unikátních datech simulujících celoživotní příjmy jedinců jsou modelovány celoživotně zaplacené částky pojistného a celoživotně obdržené důchody. Na charakteristických jedincích pak ukazuje, jak moc výhodný je pro ně tento systém z finančního hlediska a jaké změny je možné v budoucnu očekávat. Redistribuční dopady zdanění a důchodového systému a jejich reforem - Stanislav Klazar od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.