Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice

Knihy

Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Ve 4. díle je pět tematických celků a rozpracovaná témata ekologie, cestování, ubytování a stravování. Třetí tematický celek prohlubuje znalosti o Moskvě. Slovní zásoba zahrnuje frekventovaná slova a fráze k tematickým okruhům, komunikativním situacím a řečovým intencím, synonymické, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

novovaný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách a úroveň A1 také pro výuku ruštiny jako druhého jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Zvláštní pozornost se věnuje motivaci a aktivizaci žáků, estetickým a etickým aspektům cizojazyčné výuky. Zásadní význam má orientace na současnou živou ruštinu. ... a dál?

Produkt Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice

Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice - parametry

Název produktu: Stanislav Jelínek, Radka Hříbková, Hana Žofková: Raduga po-novomu 4 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve 4. díle je pět tematických celků a rozpracovaná témata ekologie, cestování, ubytování a stravování.

Třetí tematický celek prohlubuje znalosti o Moskvě. Slovní zásoba zahrnuje frekventovaná slova a fráze k tematickým okruhům, komunikativním situacím a řečovým intencím, synonymické, antonymické a slovotvorné vztahy mezi slovy, volná a ustálená slovní spojení.

Slovní zásoba je rozdělena na slovní zásobu povinnou a nepovinnou (rozšiřující). Mluvnické učivo je zaměřeno na časové údaje a číselné výrazy, je doplňován systém časování a skloňování; dále je zahrnut rozkazovací a podmiňovací způsob a podmínková souvětí.

Podtitul: Učebnice ruštinyAutor: Stanislav Jelínek; Radka Hříbková; Hana ŽofkováVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-947-6Počet stran: 128Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0 Raduga po-novumu 4 (učebnice) - kolektiv. Ve 4. díle je pět tematických celků a rozpracovaná témata ekologie, cestování, ubytování a stravování. Třetí tematický celek prohlubuje znalosti o Moskvě. Slovní zásoba zahrnuje frekventovaná slova a fráze k tematickým okruhům, komunikativním situacím a řečovým intencím, synonymické, antonymické a slovotvorné vztahy mezi slovy, volná a ustálená slovní spojení. Slovní zásoba je rozdělena na slovní zásobu povinnou a nepovinnou (rozšiřující). Mluvnické učivo je zaměřeno na časové údaje a číselné výrazy, je doplňován systém časování a skloňování; dále je zahrnut rozkazovací a podmiňovací způsob a podmínková souvětí. Raduga po-novumu 4 (učebnice) - kolektiv od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Inovovaný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách a úroveň A1 také pro výuku ruštiny jako druhého jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Zvláštní pozornost se věnuje motivaci a aktivizaci žáků, estetickým a etickým aspektům cizojazyčné výuky. Zásadní význam má orientace na současnou živou ruštinu. Máme i Učebnici k tomuto pracovnímu sešitu: Máme i další díly těchto učebnic:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.